Alt Coinler

Yıl Sonundan Evvel Yükselebilecek 8 Altcoin Açıklandı!

Yüzlerce kripto para ünitesinin çoğalması nedeniyle, kripto yatırımcıları öngörülemeyen sayıda proje ortasından seçim yapmak zorunda kalıyor. Öteki yandan, altcoin projeleri, çok kısa müddette problemsiz süreç ödemeleri sağlama yetenekleri nedeniyle artan oranda benimsenme görüyor. Bu yazıda, uzmanların listesinden, yıl sonundan evvel fiyat artışı kaydedebilecek 8 altcoin’i listeleyelim.

Bitcoin’den daha uygun bir geleceği olan 8 altcoin projesi

  • Esnek ağı ve süratli süreçleri nedeniyle Cardano (ADA), en tanınan kripto para ünitelerinden biri olmaya devam ediyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, yakın vakitte yapılan bir ağ yükseltmesi sayesinde artık ağında akıllı kontratlar geliştirebiliyor.
  • Dogecoin (DOGE), son yıllarda öne çıktı ve şu anda piyasadaki en uygun fiyatlı kriptolardan biri. Dogecoin, kripto analistleri tarafından bir yatırım seçeneği olarak görülüyor.
  • Öbür bir açık kaynaklı proje olan Stellar (XLM), kullanıcılarının dijital olarak para göndermesine ve yaratmasına imkan tanır. Bu savlı proje, dünyadaki tüm finans kurumlarının ağı kullanabileceğini sav ediyor.
  • Binance, dünyanın en düzgün bilinen kripto para borsalarından biridir. Borsanın fonksiyonel kripto para ünitesi BNB Coin (BNB), Binance sayesinde potansiyel yatırımcılara ulaşabiliyor. Bununla birlikte, Binance’in ekseriyetle merkezi sistemi nedeniyle eleştirildiğini belirtmek gerekir.
  • Eski bir Google mühendisi Charles Lee tarafından tasarlanan Litecoin, Ethereum üzere Bitcoin’den hard fork olarak ayrıldı. Litecoin ve Bitcoin ortasındaki bir fark, süreçlerin işlenme suratıdır. Bu nedenle Litecoin, Bitcoin sisteminden daha yüksek süreç sürece suratına sahiptir.
  • Açık kaynaklı bir kripto para ünitesi ve Blockchain platformu olan Polkadot, bağımsız Blockchain’lerin birbirleriyle inançlı bir formda üçüncü tarafın iştiraki olmadan süreç yapmasına imkan tanır. Analistlere bu nazaran özelliğiyle gelecek vaat eden projelerden biridir.
  • Saklılık odaklı bir kripto para ünitesi olan Monero (XMR), Bitcoin ile birebir konsensus algoritmasını kullanır. Lakin, farklı olarak tüm tarafların kimliklerini gizlemek için gelişmiş şifreleme kullanır.
  • Uzmanlar ve kripto analistleri, göğüs coin’lerin uzun vadeli güzel bir yatırım seçeneği olmayabileceğini düşünüyor. Bununla birlikte, göğüs coin’ler 2021’de kıymetlerini kanıtladı, bu nedenle Shiba Inu üzere köpek temalı kriptoları takip etmek verimli olabilir. SHIB, 2021’de piyasa pahasında %481.000 artış gördü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.