Alt Coinler

Yatırımcılar Tarafından Terk Edilen 10 Altcoin Açıklandı!

Kripto para piyasasının kan kaybettiği bir ortamda, en berbat performans gösteren ve 2022’de yatırımcılar tarafından terk edilen birinci 10 altcoin projesine göz atalım.

İşte en berbat performans gösteren 10 altcoin

  • Filecoin, “insanlığın en kıymetli bilgilerini depolamayı” amaçlayan merkezi olmayan bir depolama sistemidir. Proje birinci olarak 2014 yılında, eşler ortası bir IPFS katmanı olarak tanımlandı. Şu anda 2019 yılında ulaştığı 1.83 dolar taban düzeyinin %358.19 üzerinde süreç görüyor.
  • Hedera, bireylerin ve işletmelerin güçlü DApp’ler oluşturmasına imkan tanıyan, merkezi olmayan iktisat için en çok kullanılan, sürdürülebilir, kurumsal seviyede kamu ağıdır. Şu anda 0.1045 dolardan süreç görüyor.
  • Theta, görüntü yayını için özel olarak oluşturulmuş, Blockchain tabanlı bir ağdır. Mart 2019’da başlatılan Theta, son 7 günde %14,79 düşmesine karşın 0.01001 dolar ATL fiyatından %943.67 daha kıymetli.
  • Helium (HNT), Objelerin İnterneti (IoT) aygıtları için merkezi olmayan, Blockchain ile çalışan bir ağdır. HNT son 7 günde %13,55 düştü. Şu anda 8.24 dolardan süreç görüyor.
  • THORChain, çeşitli ağlar ortasında kolaylıkla değiş tokuş sağlayan merkezi olmayan bir likidite protokolüdür. THORChain’in fiyatı son 7 günde %14,36 düştü. Şu anda 3.04 doladan süreç görüyor.
  • Fantom, geliştiricilere Defi hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı kontrat platformudur. Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere, Andre Cronje’nin bölüme geri döneceğini duyurması FTM fiyatını olumlu etkiledi.
  • Loopring, DEX platformları oluşturmak için açık bir protokoldür. Şu anda 0.4995 dolarda süreç görüyor. Bu kripto para ünitesinin hedefi, kendine has yararları olan bir protokol geliştirmek için merkezi ve merkezi olmayan kripto borsalarının seçeneklerini toplu olarak iletmektir.
  • Waves, DApp’ler ve akıllı mukaveleler dahil olmak üzere çeşitli uygulamaları destekleyen çok emelli bir Blockchain platformudur. Yazım sırasında, 62.36 ATH’sinin %90 altında süreç görüyor.
  • Celo, akıllı telefon müşterileri ortasında kripto para ünitesinin benimsenmesini artırmaya odaklanan bir Blockchain ekosistemidir. ATH düzeyi 10,66 dolar (Ağustos 2021) ve tüm vakitlerin en düşük düzeyi 0,7955 dolar (2020).
  • Listedeki son altcoin Curve DAO Token, likiditeyi yönetim etmek için otomatik bir piyasa yapıcıdan (AMM) yararlanan stabkecoin’ler için DEX platformudur. Şu anda 1.25 dolar civarında süreç görüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.