Alt Coinler

Yatırım Devi: Bu 2 Altcoin, ‘Muazzam Büyüme’ İçin Hazır!

Kripto para yatırım devi Pantera Capital, 2022’de Solana (SOL) ve Near gibi Ethereum (ETH) rakipleri için yükseliş bekliyor. Pantera Capital, bu altcoin projelerinde neden boğa eğilimli olduğunu da detaylandırıyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Pantera Capital, bu altcoin projelerinde yükseliş bekliyor!

Pantera ortağı Paul Veradittakit, yatırımcılara yazdığı son mektubunda, rakip akıllı sözleşme platformlarının, merkezi olmayan finansta (DeFi) kilitlenen toplam değerin (TVL) sadece %63’ünü oluşturan Ethereum’un pazar payını yok ettiğini söylüyor.

Paul Veradittakit, Ethereum‘a daha hızlı ve daha ucuz bir alternatif olmayı hedefleyen Solana’nın (SOL), ekosistemindeki artan proje sayısıyla özellikle 2022’de büyümeye hazır olduğunu söylüyor. Paul Veradittakit konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Eşsiz işlem hacmi sunan Solana, inanılmaz bir 2021 gördü. Nisan 2020’de işlem görmeye başladığında 0,22 ABD dolarına kıyasla Kasım’da 15 milyar dolarlık en yüksek TVL’ye ve 260 dolarlık en yüksek fiyata ulaştı. Solana topluluğundaki son faaliyetler (lansmanlar dahil), Merkezi olmayan sosyal medya ve oyun için devasa fonlar, ekosistemin önümüzdeki yıl muazzam bir şekilde büyümeye devam edeceğini gösteriyor.

Paul Veradittakit, Near’ın da patlamaya hazır olduğunu söylüyor

Paul Veradittakit, Nisan ayında kripto paraların Blockcchain’ler arasında transferini sağlayan Rainbow Bridge’i başlatan Near’ın da patlamaya hazır olduğunu söylüyor. Paul Veradittakit konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

NEAR’ın Rainbow Bridge’i gibi (çok farklı ağlar arasında birlikte çalışabilirliği sağlayan) köprüler, likiditeye erişimi genişleterek ve dijital varlıkların daha kolay birleştirilebilirliğini sağlayarak Ethereum olmayan ekosistemlerin büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacak. NEAR’daki Aurora gibi Ethereum sanal makine (EVM) platformları, Ethereum tabanlı DApp’lerin (merkezi olmayan uygulamalar) diğer zincirlerde başlatılmasını her zamankinden daha kolay hale getirerek DeFi içinde zincirler arası etkileşimi artırıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.