Alt Coinler

Yarın Bu 7 Altcoin İçin Kıymetli Gün: İşte Olacaklar!

Kripto para topluluğu, düşüşün hakim olduğu bir haftayı daha sonlandırıyor. Yarın, haftanın birinci gününde ise birçok yenilik yaşanacak. İşte altcoin ekosisteminde yaşanacak gelişmelerin listesi…

Altcoin projelerinde gelişmeler yaşanıyor

Kripto para yatırımcıları, yatırım yaptıkları yahut yapmayı düşündükleri projelere yönelik aktiflikleri merak ediyor. Yarın, yani 23 Mayıs 2022 tarihinde birçok altcoin’de yenilikler yaşanacak. Bunların ortasında borsa listelemeleri, güncellemeler, soru yanıt aktiflikleri yer alıyor. İşte liste…

  • Rebel Bots (RBLS), yarın metaverse’ü için arazi satışını başlatacak.
  • BitMart, yarın PLC Ultima’yı (PLCU) USDT çifti ile TSİ 18’de listeleyecek.
  • LBank, Anchor’ı (ANCT) USDT çifti ile listeleyecek.
  • Fabwelt (WELT), Twitter Spaces üzerinden ağdaki son gelişmeler ve güncellemeler hakkında bir soru karşılık aktifliği gerçekleştirecek. Aktiflik, TSİ 17’de başlayacak.
  • LBank, USDD’yi (USDD) USDT çifti ile listeliyor.
  • BitMart, TrustVerse’ü (TRV) USDT çifti ile listeliyor.
  • BitMart, Realms of Ethernity’i (RETH) USDT çifti ile listeliyor.

Piyasada son durum nedir?

Kriptokoin.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere geçen hafta, BTC’nin bir 25.300 dolara düştüğü epey duygusal ve dalgalı bir “roller-coaster” oldu. Bu hafta daha sakin geçti, lakin piyasa bedeli ile en büyük kripto para ünitesi olan BTC, öteki bir haftalık kırmızı mumun eşiğinde. 16 Mayıs’ta, kripto para ünitesi 31.000 doların üzerinde çok günlük bir yüksek düzeye yükseldi. Birinci başta başarısız olmasına karşın, sonraki gün öteki bir darbe aldı lakin bir defa daha reddedildi.

Geri çekilme coin’i 29.000 doların altına itti, fakat akabinde boğalar bir sefer daha hızlandı ve onu 2.000 dolara çıkardı. Tekrar de tanıdık bir senaryo ortaya çıktı ve BTC kendisini bir sefer daha 28.750 doların altında buldu. O vakitten beri, kripto para ünitesi birkaç yüz doları kurtarmasına karşın 30.000 doların altında kaldı. Bu nedenle, piyasa bedeli hala 560 milyar dolarda. Lakin alternatif kripto paralar (altcoin’ler) üzerindeki hakimiyeti yüzde 44.5 oranında yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.