Alt Coinler

Yakın Gelecekte Yükselme Potansiyeli Olan 5 Altcoin!

Son altı aylık ayı piyasası akabinde, birden fazla altcoin geçen yılın en düşük düzeylerine geri döndü. Bu yazıda, kripto analisti Ali Rıza’nın listesinden yılın geri kalanında yüksek getiri sağlayabilecek birinci 5 altcoin’i listeleyelim.

Son çöküşün akabinde yükselme potansiyeli olan 5 altcoin

Band Protocol (BAND)

Band Protocol, Blockchain dışındaki birden fazla kaynaktan bilgi toplayan ve daha sonra bu dataları akıllı kontratlara entegre etmek ve tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlamak için bağlantı sağlayan merkezi olmayan bir oracle ağıdır. Proje, Chainlink’in direkt rakibidir, lakin birtakım avantajları bulunuyor. Bunlardan biri, Chainlink’in çalıştığı Ethereum’dan çok daha süratli ve daha ölçeklenebilir olan Cosmos ağına dayanmasıdır.

Cardano (ADA)

Analistin listesinde yer alan sıradaki altcoin projesi Cardano, 2021 sonlarında ayı piyasası devralmadan çabucak evvel platformunda akıllı kontratlar başlattı. Bu nedenle, projeler ağına süratle gelirken, fiyatı ağın yeni özelliklerinin ve yeteneklerinin yararlarını şimdi yaşayamadı. Yarım yıllık fiyat düşüşlerinden sonra, analiste nazaran düşüş tesiri biter bitmez yükselebilecek değerli bir seçenek ADA olabilir.

Smooth Love Potion (SLP)

SLP, metaverse oyunu Axie Infinity oynayarak kazanılan bir metaverse coin’dir. Oyuncuların oyun içinde sahip oldukları SLP tokene bağlı olarak, kullanıcıların Axies canavarlarını üretmelerine müsaade verdiği kullanım durumu vardır. Lakin Axie Infinity’nin popülaritesi göz önüne alındığında, analiste nazaran AXS ile birlikte yükselişli bir yıl sonu görülebilir.

Decentraland (MANA)

Dördüncü sırada, birçoğunun kesimdeki en eski metaverse projesi olarak kabul ettiği Decentraland (MANA) var. Decentraland, kullanıcılarına ekosistemindeki dijital yerleri satın alma ve yazılım geliştirme ve oyun oynamadan dijital etkinlikler ve VR buluşmaları düzenlemeye kadar neredeyse her şey için kullanma imkanı sunuyor. Analiste nazaran MANA, şu anda katiyen düşük bedelde ve satın almak için en uygun vakitte olabilir.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız Metaverse ve NFT haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Baby Doge Coin (BabyDoge)

Baby Doge, Dogecoin’in muvaffakiyetinden ilham alan yeni bir göğüs coin’dir. Bununla birlikte, topluluğun dikkatini çekecek formda tasarladı. Bu avantajla birlikte, analiste nazaran topluluğun gücüyle birlikte verimli 2022 geçirebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.