Kripto Para

Vodafone, Metaverse’te Birinci Mağazasını Açtı

Vodafone, Decentraland’da hizmete giren Vodafone Metaverse Mağaza ile metaverse’teki birinci mağazasını açtığını duyurdu. Firma bu adımıyla Türkiye’de kendi kesiminde metaverse’te mağaza açan birinci operatör oldu.

Vodafone metaverse mağazasını ziyaret edenler şahsî dijital asistan TOBi tarafından karşılanıyor. Metaverse mağazasında Red ve FreeZone’a ilişkin eser ve hizmetler için özel kısımlar bulunuyor. Ayrıyeten FreeZone Gaming kısmında oyun severler için çeşitli içerikler yer alıyor.

Bahisle alakalı açıklamalarda bulunan Vodafone Türkiye İcra Heyeti Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Araştırmalara nazaran metaverse, firmalar için 8 trilyon dolarlık fırsat barındıran büyük bir sanal cihan olma yolunda süratle ilerliyor. Yeni jenerasyon perakende anlayışını benimseyen bir şirket olarak, metaversede de var olmayı önemsiyoruz. Decentraland’de açtığımız Vodafone Metaverse Mağaza ile hem Vodafone Kümesi ülkeleri ortasında metaverse’te mağaza açan birinci ülke hem de Türkiye telekom dalında metaverse’te mağaza açan birinci operatör olduk. Bu mağazamızda müşterilerimize yeni jenerasyon dijital tecrübe yaşatarak eser ve hizmetlerimize sanal kozmosta erişme imkanı sunuyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimize her ortamda en âlâ dijital tecrübesi sunmaya devam edeceğiz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.