Kripto Para

Ünlü İddiacı: Bitcoin ve Bu 3 Altcoin’de Büyük Satış Olacak!

Yakından takip edilen bir Bitcoin ve altcoin stratejisti, düşüş davetlerine devam ediyor. Analist, en büyük kripto para ünitesi olan Bitcoin’de diğer bir büyük satış bekliyor, hatta bunun vaktinin neredeyse geldiğine dikkat çekiyor. Analist Bitcoin’in dışında tanınan altcoin’ler olan Ethereum, Solana ve THORChain (RUNE) yorumlarını aktarıyor. İşte detaylar…

Analist: Bitcoin için çöküş vakti geldi

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere yanlışsız çıkan çeşitli altcoin varsayımlarıyla gündeme gelen analist Capo, BTC ayıları 29.000 doların üzerinde büyük satış buyrukları yığmaya devam ederken, 28.000 dolarlık Bitcoin talebinin neredeyse tükendiğini söyledi. 5.000 BTC’lik satış talebi olduğuna dikkat çeken analist, 28.000 dolarlık düzeyin tekrar test edilmesi durumunda boğaların satış gerçekleştireceğini düşünüyor ve aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

Orada 5.000 BTC var. Talep bitti. 28.000 dolar tekrar test edildiğinde, boğaların teslim olduğunu görebiliriz.

Capo ayrıyeten, Bitcoin’in artık iki haftadan biraz fazla bir müddet içinde yedi kere 28.000 dolar civarında dayanağı test ettiğini ve kilit düzeyin çökmeye hazır olduğunu öne sürüyor. “Zamanı geldi” diyerek yatırımcıları uyarıyor. Capo’nun iddiası, daha evvel, 23.000-21.000 dolarlık taban düzeylerde yer alıyordu. Yazım sırasında BTC, 29.000 doların çabucak altındaki düzeylerden el değiştiriyor.

Ethereum, SOL ve RUNE için beklentiler ne tarafta?

Piyasa kıymeti açısından en büyük altcoin Ethereum’a bakıldığında Capo, ETH’nin 1.700 dolardan dayanak alması durumunda 1.000 dolara kadar düşebileceği konusunda uyarıyor.  Ardından, Capo, 40 dolardan dayanak alırsa pahasının yarısını kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunu söylediği akıllı kontrat platformu Solana’dan bahsetti. Solana için 20-25 dolarlık düzeyin kilit dayanak düzeyleri olduğunu aktarıyor. Yazım sırasında SOL, 40 doların üzerinde süreç görüyor.

Capo ayrıyeten merkezi olmayan bir borsa protokolü olan THORChain’i (RUNE) yakından takip ediyor. Kripto strateji uzmanına nazaran, RUNE çapraz takviyesinin altına düştü ve şu anki 2,50 dolarlık fiyatının yaklaşık yüzde 30 altında olan 1,79 dolarlık maksadına gerçek ilerliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.