Kripto Para

Ünlü Balina, Ralli Beklediği Altcoin’leri Açıkladı!

İsabetli varsayımlarıyla bilinen ünlü bir balinaya nazaran, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer bir büyük altcoin güçlü bir ralliyle geri dönmeye hazırlanıyor.

Ünlü balina, bu altcoin projelerinde ralli bekliyor

509.000 Twitter takipçisi olan Kaleo lakaplı kripto balinası, pay senedi piyasalarındaki satış baskısının şu anda Bitcoin’i etkilediğini söylüyor. Kaleo’nun tahlillerine nazaran, Bitcoin, aralığının dışına çıkana ve mevcut düzeylerden %20 artışla 38.000 doların üzerine çıkana kadar yatay olarak süreç görmeye devam edecek.

Bitcoin şu anda 30 bin doların çabucak üzerinde süreç görüyor. Son iki haftada %30’dan fazla bedel kaybettikten sonra son 24 saatte yavaşça toparlandı.

Ethereum’a geçen Kaleo, önder altcoin için yeşil bir hafta öngörüyor

Tahlillerinin devamında Kaleo, Ethereum’un önümüzdeki haftalarda ralli yapacağına inanıyor ve ETH fiyat varsayımlarını güncelliyor. Kısa vadede, kripto analisti ETH’nin %26’lık bir artış için hazır olduğunu düşünüyor:

2,600 dolar ETH makul görünüyor.

Yazım sırasında Ethereum (ETH), geçen haftadan bu yana %3 yükselerek 2 bin dolar geri kazandı. Son 24 saatteki hafif yükselişle bu ivmeyi sürdürüyor.

Binance Coin’de (BNB) kıdemli kripto analistın radarında

Kaleo’ya nazaran Binance Coin/Bitcoin çifti (BNB/BTC) önümüzdeki aylarda tüm vakitlerin en yüksek düzeyini belirlemenin eşiğinde. Aşağıdaki grafiğe göz atan analist, doruğun ne vakit gerçekleşebileceği hakkında şunları söylüyor:

BNB/BTC, bu yaz sonunda tüm vakitlerin en yüksek düzeyini hedefliyor üzere görünüyor. Zayıf bir pazarda, bu çok harikulâde bir güç.

BNB Coin (BNB) şu anda 334 dolardan süreç görüyor. Geçen haftadan bu yana %13, son 24 saatte %5 yükseldi. Binance borsasının kripto para ünitesi böylelikle 690.93 dolar ATH fiyatıyla farkını %50’ye indirdi.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, kripto dostu tarayıcı Opera, Mayıs başlarında Chain tabanlı merkeziyetsiz uygulamaları desteklemek için Binance Smart Chain ekosistemiyle entegrasyon gerçekleştirdi. BNB fiyatı bu duyurudan son Terra çöküşü nedeniyle %30’dan fazla paha kaybetti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.