Alt Coinler

Ünlü Analist, Shiba Inu’da Bu Düzeylere Bahis Yapıyor!

Shibburn aracılığıyla 22 milyar Shiba Inu tokeni 497 süreçte imha edildi ve kalıcı olarak dolanımdan çekildi. Dogecoin katili Shiba Inu, geçtiğimiz hafta 22.000 yeni holder kazandı ve traderlar ortasında yükseliş hissini körükledi. Shiba Inu’da boğa potansiyeli belirleyen analistler, göğüs coin’in eğiliminde bir aksine dönüş öngörüyorlar.

Shiba Inu token yakma ağırlaşıyor: 22 milyar SHIB yandı

Tanınan göğüs coin’i Shiba Inu, 22.000 yeni SHIB holder’ı eklediğinden, kripto topluluğunda benimsenmede bir artışa şahit oldu. Ayrıyeten Dogecoin katili, dolanımdaki arzını azaltarak büyük SHIB yanması ile karşı karşıya kalmaya devam ediyor.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere SHIB yanması, 497 süreç üzerinde son 22 milyar SHIB imhasıyla ağırlaştı. SHIB yakma portalından alınan datalara dayanarak, toplam 410.36 trilyon SHIB tokeni yakıldı. Bu, Shiba Inu’nun toplam arzının %41’inden fazlasını temsil ediyor.

Shiba Inu’nun süratli yanması, yanmış tokenleri dolanımdan çekiyor ve mem coin’in arzını azaltıyor. Uzmanlar, borsalar ortasında arzdaki düşüşün fiyatları daha da yükseltmesini bekliyor. Son 24 saat içinde, göğüs coin’in yakılma suratını belirlemek için kullanılan bir gösterge olan SHIB yanma oranı %61,46 arttı.

SHIB yanma oranı / Kaynak: Shibburn

SHIB fiyatı bu boğa sinyaliyle patlayabilir

Tanınan göğüs coin’i Shiba Inu fiyat trendini kıymetlendiren analistler, SHIB fiyatında bir toparlanma öngörüyor. Kripto analisti Crispus Nyaga, dört saatlik fiyat grafiğinin Shiba Inu’nun son birkaç gündür konsolidasyon kademesinde olduğunu gösterdiğini belirtiyor.

Shiba Inu 0,000011 dolardan dayanak buldu ve o vakitten beri göğüs parası yükseldi. Crispus Nyaga, SHIB fiyatının azalan bir trend çizgisinin üzerinde kaldığını ve yükselişine devam edebileceğini savunuyor. Analist, Shiba Inu’ya yönelik bir yükseliş görünümüne sahip ve Dogecoin katilinin yükseliş trendinin devam edeceğini öngörüyor.

SHIB fiyat dört saatlik grafik

Yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap datalarına nazaran piyasa pahası bakımından 16. sırada bulunan SHIB, 0,00001186 dolardan süreç görüyordu. Mevcut durumda göğüs coin’i 0,00008845 dolarlık ATH düzeyinden yaklaşık %87 uzakta bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.