Kripto Para

Türkiye’den Kesitler: Hastanede Kripto Para İntiharı!

Kripto para yatırımıyla ekonomik kazanç sağlamak isteyen anestezi teknikeri Y.Ü., işler ters gidince hastanede intihara kalkıştı. Damar yolundan kendine ilaç veren teknikeri çalışma arkadaşları kurtardı. Asayiş Şube Müdürlüğü olayı soruşturduğunu bildiriyor.

Anestezi teknikeri kripto para yatırımı ters gidince intihara kalkıştı

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde anestezi teknikeri olarak çalışan Y.Ü, iddiaya göre 40 TL civarında kripto yatırımı yaptı ve değer kaybetmesiyle bir anda bunalıma girdi. Genç tekniker bunalımla birlikte hayatına son vermek için kendine damardan ilaç verdi. Bir anda kendinden geçen ve Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları polikliniğinde ameliyathane anestezi teknikeri olarak çalışan Y.Ü’ye durumu gören personel arkadaşları müdahale etti. Acil serviste ilk müdahale yapıldıktan sonra yoğun bakımda yaşam ünitesine bağlandı.

Genç teknikerin yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi devam ederken, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi. Kripto para piyasası, 2021’in Nisan, Ekim ve Kasım aylarında tarihi zirvelere ulaştı. Bu süreçte, birçok bireysel yatırımcı kripto paralarla ve borsalarıyla tanıştı. Mevcut seviyelerde, lider kripto para birimi Bitcoin günlük %9.21, haftalık %19.05 düşüşle 35,092.16 dolardan işlem görüyor. BTC fiyatı, bir ay öncesine göre %30’un üzerinde değer kaybetti. 22 Ocak’ın işlem saatlerinde 1,2 milyar dolarlık likidasyon gerçekleşti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.