Alt Coinler

Türkiye’de Trend Oldu: Balinalar Bu Meme Coin’den Topluyor!

Popüler meme coin BabyDoge, en büyük Binance Smart Chain cüzdanları arasında en çok işlem gören kripto para haline geldi ve Türkiye’de trend oldu. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bu meme coin, Türkiye’de trend oldu

WhaleStats’ın sağladığı verilere göre Baby DogeCoin (BabyDoge), Binance Smart Chain balinaları arasında Ethereum’un (ETH) yerini alarak son 24 saat içinde en çok işlem gören ve en çok satın alınan token oldu. Veriler, BSC Balinalarının 24 saat içinde tahmini 19.300 dolar değerinde ortalama 4.732.712.113.781 (4.7 trilyon) Baby Doge Coin satın aldığını gösteriyor. Veriler, Binance Smart Chain’in balinalarının, Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’den (DOGE) hemen sonra astronomik kazançlar gösterme potansiyeline sahip yeni bir köpek temalı token “BabyDoge” bulduğunu gösteriyor.

Ayrıca CoinGecko istatistiklerine göre Baby Doge Coin son zamanlarda Türkiye’de trend oldu. BabyDoge Haziran 2021’de piyasaya sürüldü ve 16 Ocak’ta tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırdı. BabyDoge’un tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatı 0,000000006345 dolar olarak kaydedildi. CoinGecko verileri, küresel kripto para pazarındaki son büyük satıştan sonra token fiyatının lansmanından bu yana yüzde 4.200’den fazla arttığını gösteriyor. Şu anda ise gün için yüzde 1.9’dan fazla artarak 0.0000000004154 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor. Ancak son bir ayda, yüzde 100’ün üzerinde artış yaşadı. BabyDoge’un resmi Twitter hesabı 86 bin takipçiyi geçti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.