Kripto Para

The Beatles’dan Ringo Starr, NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

Dünyanın en değerli müzik kümelerinden birisi olan The Beatles’ın üyesi Ringo Starr, NFT dünyasına adım atıyor. Kaliforniya’da bulunan Julien’s Auction House, 13 Haziran Pazartesi günü orjinal NFT koleksiyonunu açık artırmaya çıkaracak. Koleksiyonun ismi: Ringo Starr NFT Collection – The Creative Mind of a Beatle.

Açık artırmadan elde edilecek gelirin bir kısmı, Lotus Vakfı’na bağışlanacak. Davulcu, NFT’lere girme kararı hakkında şunları söyledi:

“Sadece bir davulcu olmak istedim, lakin yeni bir fikrin yahut yolun sizi nereye götüreceğini asla bilemezsiniz. Bu yeni teknoloji o kadar uzak ki bana ilham verdi ve sanatımı ve müziğimi birleştiren bu NFT’leri yaratmayı çok sevdim. MetaVerse’te barış ve sevgiyi yayacağım kimin aklına gelirdi.”

Müzayedede NFT sanat yapıtları, özel yepyeni davul kompozisyonları ve Starr tarafından imzalanmış fizikî kanvas baskılar yer alacak. Müzayede, NFT’ler için bir yere ek olarak çok taraflı bir sanat tecrübesi olarak şekilleniyor.

Müzayede konutunun CEO’su Darren Julien, şunları söyledi:

“Ringo Starr yalnızca memleketler arası bir müzik ikonu değil, birebir vakitte yenilikçi bir müzayede efsanesi. Eşsiz Ringo Starr’ı onun müzayedelerinde ve geçtiğimiz yıllarda Julien’s’te dünya rekorları kıran Beatles müzayedelerinde temsil etmek bizim için büyük bir onur ve ayrıcalık olmuştur.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.