Kripto Para

Tanınan Müzisyen Pharrell Williams: Web3, Sistemi Korkutuyor

VeeCon’da konuşan müzisyen, blok zinciri teknolojisinin dünyayı nasıl daha uyguna hakikat değiştirdiğini gördüğünü anlattı.

Tanınan müzisyen ve üretimci Pharrell Williams, Cumartesi günü VeeCon NFT konferansında konuştu. Williams, Web3’ün yaratıcı sanayiler üzerindeki potansiyel tesirini, tıpkı vakitte insan hakları ve dünya üzerindeki tesirini anlattı.

Müzisyen, üretimci ve moda dizayncısı Williams, müzik sanayisini, finansal sistemi ve hatta hükümeti sarsacak bir ihtilalin geldiğine inanıyor ve blockchain ve merkeziyetsiz Web3 teknolojisinin bunun anahtarı olduğunu düşünüyor. Williams Cumartesi günü VeeCon’da aktiflik yaratıcısı Gary Vaynerchuk ile röportaj yaptı. Müzikçi NFT’lere girişini ve toplumsal ilerlemeyi güçlendiren temel teknolojiyi nasıl gördüğünü anlattı.

Nihayetinde Williams, blockchain ve Web3 alanındaki risklerin, teknoloji ve eğlenceyi sarsmaktan bile daha büyük olduğuna inanıyor. Merkeziyetsiz toplulukların ve yaratıcıların, insan haklarını sınırlamaya yahut ortadan kaldırmaya çalışan hükümetlere karşı durarak dünyada kıymetli bir değişiklik yaratabileceklerine inanıyor.

“Buraya beşerlerle blockchain ve Web3 hakkında konuşmaya geliyorsunuz. Bilmeniz gereken şey, şu anda her şeyin değiştiği bir an. Hepiniz bu eski sistemlere bakıyorsunuz – bunların eski olduğunu biliyorsunuz, çalışmadıklarını biliyorsunuz. Ve ayağa kalkıyorsunuz ‘artık dur’ diyorsunuz. Blockchain ve Web3 – sistemi korkutan şeylerin kilidini açıyor. Hepiniz bu gezegendeki en güçlü insanlarsınız. Şimdi bilmiyorsunuz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.