Alt Coinler

Tanınan Analist Michaël van de Poppe, Chainlink ve Decentraland’ı Yorumladı

Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle platformu Chainlink (LINK) ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) da dahil olmak üzere birtakım altcoin’ler hakkında görüşlerini belirtti.

Van de Poppe, Chainlink’in tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 53 dolardan kıymetinin %86’sını kaybettikten sonra potansiyel olarak bir sıçrama için hazırlandığını söyledi.

“LINK, 2021’deki tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden bu yana hala büyük bir düzeltme yaşıyor. Fakat görünüşe nazaran üst taraflı bir kırılma da yaşayacağız. Bunun için 7.50 doları kırması gerekiyor. Bu bozulursa, sanırım 9 doları ve potansiyel olarak 10 doları göreceğiz.”

Yazının yazıldığı sırada, Chainlink 7.07 dolardan el değiştiriyordu.

Van de Poppe daha sonra MANA’yı inceledi. Analiste nazaran MANA’da bir rallinin tetiklenmesi için birinci direncini 1,12 dolardan alması gerekiyor.

“1,12 dolar civarında düşük vakit dilimi direnciyle karşı karşıya. Bu bozulursa ve şayet aykırı çevirirsek (senaryonun verdiği gibi), 1,40 dolara yanlışsız uzun bir tetikleyici aktifleştirilir. Dayanaklar; 0,99 dolar ve 1,04 dolar.”

Decentraland şu anda 1.03 dolardan süreç görüyor.

Yatırımcının radarındaki son kripto para, farklı blok zincirleri ortasında varlıkların inançlı ve ucuz transferini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blok zinciri platformu olan THORChain’dir (RUNE).

Van de Poppe’a nazaran, RUNE’nin 3.28 dolara yükselme bahtına sahip olması için 2.90 dolarlık takviyenin üzerinde kalması gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.