Kripto Para

Tahminler Geldi: Bu 4 Altcoin, Hızla Toparlanabilir!

Ayılar şu anda Bitcoin fiyatının Temmuz 2021’den bu yana ilk kez 35.000 doların altına düşmesiyle tüm kripto alanına hükmediyor. Kripto analisti Sahana Vibhute, Bitcoin küçük aralıklarda gezinirken, bazı altcoin projelerinin güçlü bir geri dönüş yapabileceğini söylüyor. Analistin paylaştığı altcoin’lere Kriptokoin.com okuyucuları için bir göz attık.

Analiste göre hızla toparlanacak altcoin projeleri

Avalanche (AVAX)

Avalanche, işlem hızına, düşük maliyetlere ve çevre dostu olmaya daha fazla odaklanan en önemli Blockchain’lerden biri olarak kabul ediliyor. Analiste göre, her düzeltmede, altcoin hızla toparlanma ve çok kısa bir zaman dilimi içinde başlangıç ​​konumlarına ulaşma eğiliminde, bu nedenle, piyasa ayı trendini durdurmayı başardığında ve konsolide olduğunda, varlık hızla bir toparlanma moduna geçebilir.

Cosmos (ATOM)

Piyasa çöküşünü tetikleyen birçok neden olduğu tahmin ediliyor, ancak analist altcoin’ler için Bitcoin fiyatındaki büyük bir düşüşün, düşüşlerinin ana nedeni olabileceğini belirtiyor. Cosmos arka arkaya iki gün boyunca nadiren böyle bir düşüş yaşadı ve bu nedenle şu anda rallinin gücünü anlamak için biraz erken. Bununla birlikte analiste göre, Bitcoin’in sessiz eğiliminin ortasında varlık oldukça güçlü, ATOM mevcut ATH’ye çok yakın durmak için yükseldi. Bu nedenle analist, fırsatını yakaladığı anda varlığın hemen dönmesini bekliyor.

Polygon (MATIC)

MATIC de 2021 yılı boyunca büyük bir roller coaster yolculuğuna çıktı ve 2022 yılının başından beri eğilim tersine döndü ve derin bir boğulma kuyusuna dönüştü. Analiste göre MATIC fiyatı şu anda 1,5 dolarlık ana destek seviyelerine çok yakın olduğundan, kayda değer bir toparlanma için yapılan tüm girişimler boşa gitti. Yine de analist, önceki düşüş trendlerinin ortasında, altcoin’in onu güçlü bir şekilde yönettiğini ve daha yükseğe çıkmak için momentumun gerisinde kaldığı için konsolide olduğunu belirtiyor.

Curve.Finans (CRV)

Curve Finance, en son Ekim 2021’de kaydedilen seviyelere çok yakın seyrediyor. Altcoin, önceki günden bu yana ve geçici bir rahatlamaya rağmen kayda değer miktarda değer kaybetti, ancak analiste göre ayılar, fiyatı aynı düşüş eğiliminde kalmaya zorlamak için hala güçlü görünüyor. Bununla birlikte analist, daha düşük destek seviyelerine ulaşıldığında, fiyatı 3 doların üzerine çıkarabilecek büyük bir hacim akışının beklenebileceğini düşünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.