Kripto Para

Shiba takımı, SHIB tokeni yakanlara mükafatlarını dağıtmaya başladı

Investing.com – SHIB token yakımı için başlatılan resmi yakım programına katılanlar merakla beklenen mükafatları almaya başladı. 

Yaklaşık bir ay evvel Shiba resmi yakım portalı açılırken yakım yapacak kullanıcıların öbür bir token ile ödüllendirileceği açıklanmıştı. Artık grup, yakım programına katılanların cüzdanlarına Ryoshi Vision (RYOSHI) tokeni göndermeye başladı.

Bu program çerçevesinde Shiba Inu tokeninin sirkülasyondaki arzını denetim altına almak için uğraş sarf edilirken yatırımcılar, bir nevi SHIB tokenlerini RYOSHI tokenleriyle değiştirmiş olacak. İştiraki artırmak emeliyle ödül sistemi, yakılan Shiba adedinden daha fazla RYOSHI tokeni gönderme temeline dayanıyor. Buna nazaran son yakım yapan adresler denetim edildiğinde 1 SHIB tokeni için şu an 91,5 RYOSHI tokeni gönderildiği görülüyor. Pekala, buna değiyor mu? 

Şu an RYOSHI token, 0.0000000507 dolar fiyatıyla neredeyse kıymetsiz durumda. Geçen haftaki sert satışlarda önemli paha kayıpları gören RYOSHI, artık fiyatının kıymet kazanarak sıfır atması umuduyla Shiba yakımı gerçekleştiren yatırımcılar tarafından toplanıyor. 

Shiba Inu takımı, şu an çok düşük fiyat düzeyinde bulanan SHIB yakım mükafatı olarak verilen tokenin fiyatının daha da düşmesini engellemek için kimi değerler alıyor.

Bu tedbirler ortasında takım, kazanılan mükafatların merkezsiz borsaları ShibaSwap’ta kilitlenmesini talep ediyor. Ayrıyeten SHIB yakım mükafatlarını alan kullanıcılara tokenlerini cüzdanlarında tutmasına bağlı olarak 20 haftalık vakit dilimi içinde 2 haftada bir ödül gönderilmeye devam edilecek. 

Shiba yakım portalında son durum

Shiba Inu yakım portalında son 24 saatte rekor bir yakım gerçekleştirildi. Kayıtlar, Shiba topluluğunun son olarak 12,9 milyar SHIB tokeni yaktığını gösteriyor. Shibburn sitesi, başlangıçtan bu yana 410,3 trilyon token yakımı gösterirken SHIB tokeninin sirkülasyondaki ölçüsü, stake edilenlerle birlikte 589,6 trilyon olarak gözüküyor.

Shiba token fiyatı ise geçen hafta 0,000009 dolara kadar düşerek 2022 yılının taban düzeyini yeniledi. Geçen haftadan bu yana bir ölçü toparlanan SHIB, bugün 0,00012 dolar bandında hareket ediyor.

Muharrir: Günay Caymaz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.