Alt Coinler

Shiba Inu’da Balina Hareketliliği: SHIB Ne Olacak?

Shiba Inu, Mayıs ayındaki feci performanstan sonra bile Ethereum balinalarından artan talep görüyor. Pekala balina hareketliliği SHIB fiyatında beklenen toparlanmayı tetikleyebilir mi?

Shiba Inu (SHIB), temel takviyeye ulaştıktan sonra yeni alıcılar buluyor

WhaleStats resmi Twitter hesabından alınan en son bilgilere nazaran, Shiba Inu, birtakım yatırımcıların faal olarak satın aldığı takviyeye ulaştığı için balinalar ortasında en etkin olarak satın alınan kripto paraların tepesine geri döndü. Günlük Shiba Inu grafiğinin önerdiği üzere, token 0.000011 dolar lokal taban düzeyine ulaşma yolunda. Ne yazık ki SHIB yatırımcıları için bir noktada kısaca 0.000009 dolara düştü ve SHIB piyasasının Şubat 2022’den bu yana görmediği satış hacminde büyük bir artışa neden oldu.

Mayıs ayının başında, Shiba Inu, fiyatın yükselmesi için bir temel oluşturması gereken, lakin token üzerinde daha fazla düşüşe neden olan azalan üçgen grafik formasyonun altına düştü. Akabinde Terra ekosisteminin çöküşü Bitcoin dahil neredeyse tüm kripto para piyasasında %30’u aşan ek kayıplara yol açtı.

Balinalar neden hala Shiba Inu’yu satın alıyor?

Shiba Inu’nun tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden sonraki fiyat performansı, 0.0001 dolara kadar devam eden rastgele bir kişisel yatırımcı için tam bir felaketti ve bu da balinalar için SHIB’in karlılığını sıfıra yakın hale getiriyor. Büyük yatırımcılar kayıplarla karşılaştığında, varlıklar geri çekildiğinde yahut geri çekilse bile kırılmak için durumlarının ortalamasını alırlar. Balina adreslerinden gördüğümüz daima satın alma ‌ortalaması düşüyor.

Çeşitli yatırımcılar ve balinalar Shiba Inu’nun “sıfıra” düştüğünü görürken, balinalar ‌arzı üzerinde denetimi yavaş yavaş ele geçirebilir. Akabinde bir noktada Dogecoin’in ana rakibi olan göğüs token üzerindeki satış baskısını azaltabilir ve bu da birebir vakitte ATH fiyatından %80’in üzerinde kıymet kaybına yol açan faktördü. Yazım sırasında, Shiba Inu, 0.000015 dolara ulaşmaya yönelik başarısız bir teşebbüsün akabinde 0.000011 dolardan süreç görüyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız, Shiba (SHIB)’dan gelişmelere bu bültenden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.