Alt Coinler

Shiba Inu ve 10 Altcoin İçin Müjde: Bu Şirket Ekliyor!

Shiba Inu, BitPay aracılığıyla New York merkezli mücevher koleksiyonu tarafından artık kabul ediliyor. Shiba Inu sahipleri artık New York merkezli mücevher koleksiyonundan BitPay’de SHIB ile elmas alışverişi yapabilir. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Shiba Inu için önemli benimseme

Ödeme hizmeti sağlayıcısı BitPay, New York merkezli bir mücevher koleksiyonu olan SuperJeweler’ın artık BitPay aracılığıyla Shiba Inu dahil olmak üzere kripto para birimlerini kabul ettiğini duyurdu. BitPay, Shiba Inu’nun yanı sıra Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Wrapped Bitcoin ve beş USD sabitlenmiş sabit para (BUSD, DAI, GUSD, USDP ve USDC) gibi önde gelen kripto para birimlerini de ekledi. Bu, Shiba Inu sahiplerinin artık Sevgililer Günü öncesinde New York merkezli mücevher koleksiyonu tarafından sunulan elmasları, yüzükleri ve diğer mücevherleri satın alabilecekleri anlamına geliyor. SHIB topluluğu ayrıca 14 Şubat saat 14:00’te yapılması planlanan SHIB severlerin V-Day yakma partisi için ciddi bir şekilde hazırlanıyor.

BitPay, Bitcoin henüz başlangıç ​​aşamasındayken finans sektörünü değiştirmek için yola çıktı ve ödemeleri dünya çapında daha hızlı, daha güvenli ve daha ucuz hale getirdi. Aralık 2021’de BitPay, Shiba Inu’nun cüzdan uygulamasına entegrasyonunu duyurdu ve böylece SHIB’yi depolamaya, satın almaya, takas etmeye ve harcamaya izin verdi. Öte yandan Shib Lovers ürün kampanyası şu anda 14 Ocak ile 14 Şubat arasında devam ediyor. Bigger Entertainment’a göre, tüm Shib severlerin satın alımlarından elde edilen gelirin %80’i SHIB‘yi yakmak için kullanılacak. Bigger Entertainment web sitesinde görüldüğü gibi, SHIB severlerin V-Day yakma partisi öncesinde SHIB yanma potasına toplam 94.756.430 milyon eklendi. Yanan Shiba Inu tokenleri onları dolaşımdaki arzdan kalıcı olarak kaldırır. Dolaşımdaki arzdaki düşüş, sonunda Shiba Inu’nun fiyatını yukarı çekebilir. ShibBurn’a göre, baskı zamanında, 410.301.499.932.240 SHIB ilk bir katrilyon arzdan yandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.