Alt Coinler

Shiba Inu Takımı, Merak Edilen RYOSHI’i Açıkladı!

Shiba Inu (SHIB) takımı, trend olan ödül tokenı RYOSHI hakkında gerekli detayları sağladı. Resmi SHIB yakım portalına katılan Shiba Inu sahiplerine mükafatların dağıtılmasının akabinde proje takımı, topluluğun ödül tokenı Ryoshi Vision (RYOSHI) hakkında bilmesi gereken her şeyi açıkladı. İşte detaylar…

Shiba Inu, RYOSHI hakkında bilinmesi gerekenleri açıkladı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere ismini Shiba Inu projesinin takma isimli kurucusundan alan RYOSHI, topluluk üyelerini ödüllendirme uğraşlarının bir modülü olarak 7 Ağustos 2021’de duyuruldu. Basın bülteni, RYOSHI’nin aşağıdakileri içeren üç gayesini vurgulamaktadır:

Temel bedelleriyle uyumlu kamu hizmetlerine topluluk temelli inisiyatifler ve projeler oluşturmak, sahipleri deflasyonist tokenlar ve yerleşik yakma düzeneği yoluyla teşvik etmek. Toplumu oy kullanmaya ve projenin karar verme sürecine (DAO) katılmaya teşvik etmek.

Kripto para ünitesini geliştiren Wifey, Ryoshi’nin vizyonunu onurlandırmak gayesiyle Shiba Inu grup üyelerine kripto para ünitesinin hiçbir ünitesinin tahsis edilmemesini sağladı. Fon toplamak için ön satış yürüten öteki kripto para ünitelerinin tersine, ERC-20 tokenı düz bir lansmanla çıkış yaptı. SHIBArmy üyelerini ödüllendirmeye odaklanan SHIB grubu ile yatırımcılar projedeki faaliyetlerine nazaran ödüllendiriliyor.

RYOSHI tokenlarının gayesi: Deflasyon

Bu muvaffakiyete ulaşmak için, tüm RYOSHI süreçlerinin %1’i xSHIB sahiplerine dağıtılır. Misal formda geliştirici, tokenın uzun vadede kıymetinin istikrarlı bir biçimde artmasını sağlamak için deflasyonist teknikler kullandı. Shiba Inu takımına nazaran arzdan satın alma, satma ve takas dahil her süreç için en az yüzde 1 kesinti yapılır. Bilhassa takım, kıymetini daha da artırmak için geçen yıl lansmanı sırasında RYOSHI’nin arzının yarısını yaktığını da kaydetti. Shiba Inu takımının, kripto para ünitesini yatırım yapmak için inançlı hale getiren RYOSHI tokenlarının yüzde 100’ünü yakması dikkat caziptir.

Bu hareketin yanı sıra, geçen yıl tokenın piyasaya sürülmesi sırasında RYOSHI’nin dolanımdaki arzının yüzde 50’si de yakıldı. Duyuruya nazaran, yanmış RYOSHI tokenlarının gönderildiği cüzdan artık Ryoshi Vision’ın toplam arzının yüzde 50’sinden fazlasını elinde tutuyor. Bu ortada, kripto para ünitesi, akıllı mukavelelerin kullanımı yoluyla botların tesirini azaltmak için tasarlanmıştır. Bilhassa, RYOSHI’nin akıllı mukavelesi, botları önlemek için kodlanmış muhafaza ile donatılmıştır. Bununla, her cüzdanın bir blokta bir süreç yapmasına müsaade verilir, böylelikle balinaların RYOSHI fiyatını manipüle etmesini zorlaştırır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.