Alt Coinler

Shiba Inu Mucidi Büyük İştirakin Muştusunu Verdi: Uçabilir!

Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin geliştiricisi Shytoshi Kusama ve resmi SHIB Growth Breed üyeleri, yeni bir paydaşlığın haberini vererek yatırımcıları heyecanlandırdı. İşte detaylar…

Shiba Inu için yeni iştirak mı geliyor?

SHIB geliştiricisi Shytoshi Kusama ve topluluk üyeleri, Red Bull ile muhtemel bir iştirakin işaretini verdi. Bu paydaşlık, SHIB’in “gerçek hayattaki” iş sanayisinde en büyük üçüncü iştiraki olacak. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere en büyük ikinci göğüs coin, John Richmond ve Welly’s ile iştirak kurmuştu. Red Bull ve SHIB’in bir toplantı gerçekleştirdiği bildirildi. Toplantı bittikten kısa bir müddet sonra Shytoshi Kusama, Redbull’a Shiba Inu grubuyla sohbet ettiği için teşekkür etti ve şu tweet’i yayınladı:

SHIB ile ilgili her şey hakkındaki sohbetiniz için teşekkürler, RedBull! Gelecekte daha çok konuşmayı dört gözle bekliyorum!

Resmi SHIB Growth Breed üyesi MILKSHAKE, kendisinin de toplantıda olduğunu doğruladı. MILKSHAKE, bu kampanyayı yöneten ve toplantıyı mümkün kılan birinci SHIB Growth Breed üyesi oluyor. 18 Nisan 2022’de attığı tweet ile Redbull’dan Shiba Inu ile işbirliği yapmasını isteyen birinci kişi oldu. Daha sonra 27 Nisan’da güç içeceği markasına bir e-posta gönderdiği bildirildi. Öteki tweet’lerine nazaran olumlu bir yanıt aldı.

Red Bull, daha evvel de kripto para alanında iştirak kurmuştu

Bunu takiben Shiba Inu topluluğu da faal hale geldi ve en tanınan güç içeceği markasını tweetlerine etiketleyerek ve çok daha fazlasını yaparak medyayı etkilemeye başladı.  Ortaklıkla ilgili detaylar şimdi kamuya açıklanmadı, lakin önde gelen SHIB geliştiricisinden gelen tweet, iştirakin gelecekte gerçekleşebileceğini ima ediyor.

Red Bull, Şubat ayında art geriye iki sponsorluk muahedesi imzalamıştı. Marka 9 Şubat 2022’de Red Bull Racing’in Şubat ayında teknoloji firması Oracle ile beş yıllık bir muahede imzaladığı bildirildi. Öte yandan borsa, 16 Şubat 2022 tarihinde, kripto para borsası Bybit ile 150 milyon dolarlık bir sponsorluk mutabakatı imzaladığının haberini vermişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.