Alt Coinler

Roller Değişti: Bu 12 Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Fırladı!

Yeni bir haftaya başlarken Bitcoin ve altcoin’ler çoğunlukla yükseliş yaşıyor üzere görünüyor. Bu sırada kimi metaverse, göğüs ve web3 coin projeleri de kıymet kazandı.  İşte detaylar…

Bu 6 göğüs coin’in bedeli bir günde arttı

Öncelikle göğüs coin alanına bakıldığında yüzde 38.9’luk yükselişi ile Vita Inu (VINU) öne çıkıyor. Akabinde yüzde 20.6 ile LiteDoge (LDOGE), yüzde 12.1 ile Kuma Inu (KUMA), yüzde 11.5 ile Shibavax (SHIBX) geliyor. Son olarak, Fantom (FTM) ağındaki göğüs coin projeleri olan Shiba Fantom (SHIBA) ve Fantom Doge (RIP) sırasıyla yüzde 10.6 ve yüzde 10 yükseliş yaşadı.

Metaverse ve web3 coin projeleri de yükseldi

Metaverse alanına bakıldığında, birinci başta yüzde 17.2 ile NFT Worlds (WRLD) yükseliş yaşamış üzere görünüyor. Akabinde, yüzde 16.4 ile ChainCade (CHAINCADE) geliyor. ChainCade, metaverse’ündeki Arcade Edition patlayıcılarının birinci tedarikinin yüzde 40’ının yakıldığının haberini verdi. Teddy Bears arzının yüzde 20’sinin de yakıldığını belirtti. Böylelikle metaverse’teki Teddy Bear’ların toplam yüzde 50’ye yakınının yakıldığını açıkladı.  Neos Credits (NCR) yüzde 10.4 yükselirken Vulcan Forged (PYR) yüzde 9.7 paha kazandı.

Web3 alanında ise sırf iki coin ivme kazandı. Lumerin (LMR) yüzde 17’ye yakın paha kazanırken PARSIQ (PRQ) yüzde 10.9’luk bir yükseliş yaşadı.  Lumerin protokolü, yönlendirme katmanını merkezden uzaklaştırır ve Web3 ve eşler ortası irtibatı gerçek manada eşler ortası ve akıllı mukaveleler kullanılarak büsbütün programlanabilir hale getirir.

Öte yandan, Kriptokoin.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere PARSIQ, kendisini izleme ve istihbarat için yeni jenerasyon bir platform olarak tanımlıyor – çok sayıda sanayide Blockchain teknolojisi için analitik araçlar sunuyor. Bu, kullanıcıların ağ aktifliğini gerçek vakitli olarak izlemelerine, uygulamaları için yeni kullanım durumlarının kilidini açmalarına ve anında bildirimler oluşturmalarına imkan tanır. Akıllı Tetikleyiciler, birden fazla ağdaki ilgili olaylara reaksiyon vermek için kullanılabilir. PRQ’nun token mukavelesi 2019’da Ethereum’da yayınlandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.