Alt Coinler

Ripple, SHIB’i Unutun: Bu 3 Altcoin Yaza Damga Vurabilir!

Piyasadaki 10 binlerden fazla kripto ortasından, Ripple (XRP) piyasa pahası açısından 6. sırada yer alan en popülerlerden biridir. Ripple, bir kripto para ünitesi ödeme sistemi olan Ripple Labs tarafından geliştirilen bir kripto para ünitesidir. Ripple, 2020’nin sonlarından bu yana ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ile bir davaya karıştı. Sonuç olarak, XRP öbür kriptolara kıyasla daha fazla volatilite gördü. Analistler, XRP’den daha düzgün pozisyona gelebilecek potansiyele sahip ve yaza damga vuracak üç altcoin’i inceledi. Kriptokoin.com olarak, analist görüşlerini ve listede bulunun 3 altcoin projesini aktarıyoruz.

İşte Ripple (XRP)’yi geçerek yaza damga vurabilecek 3 altcoin
STEPN (GMT)

STEPN (GMT) piyasada nispeten yeni, lakin şu anda dünyada birinci 60’ta. STEPN’in yaratıcıları buna “sosyal fi ve oyun kurgu ögeleri içeren Web 3 hayat üslubu uygulaması” diyor. STEPN, hareket ve zindeliği oyunlaştırarak kullanıcılarını daha sağlıklı bir hayat stili yaşarken birbirleriyle toplumsallaşmaya teşvik ediyor. Bu, STEPN’i öteki kripto para ünitelerinden ayırıyor. STEPN, yatırımcıların idman yaparak kripto kazanabilecekleri bir “kazanmak için hareket et” ömür biçimi uygulamasıdır. Kazanmak için hareket et uygulamaları, kullanıcıların yalnızca antrenman yaparak pasif gelir elde etmelerini sağlar. Kullanıcılar günlük idmanlarından para kazanabilir ve yürüyerek yahut koşarak token kazanabilirler.

Yatırımcıların STEPN uygulamasını indirmeleri ve hesaplarını etkinleştirmeleri gerekiyor. Aktifleştirildikten sonra, STEPN pazarında bir NFT spor ayakkabı satın almaları gerekecek. Yatırımcıların kripto kazanma oranı, spor ayakkabının özelliklerine dayanmaktadır. Uygulamayı herkes indirebilir, lakin şu anda günde sırf 2.000 aktifleştirme kodu verilmektedir. Uzun bir bekleme listesi, STEPN tarafından sunulan promosyonlar ve “kazanmak için hareket et” modelinin popülaritesi ile STEPN, uzun vadede büyük bir kıymete sahiptir.

Cardano (ADA)

Cardano, Ethereum’un ortak yaratıcısı Charles Hoskinson tarafından kurulan bir kripto para ünitesidir. ADA, popülerlik kazanan üçüncü jenerasyon bir blockchain’dir. Cardano formülü süreç müddetini hızlandırır ve güç kullanımını ve çevresel etkiyi azaltır. Cardano ayrıyeten daha yüksek seviyede güvenlik sunmayı hedefliyor.

CEO’dan Büyük Cardano ve XRP Varsayımı: Bu Düzeyleri Vuracak!

Cardano, ADA’nın “fark yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerler için bir blockchain platformu” olduğunu belirtiyor. ADA, Cardano’nun lokal token’idir ve dünya genelinde eşler ortası transferler yapmak için kullanılabilir. Transfer ve ticarete ek olarak, yatırımcılar staking yoluyla token kazanabilirler. Öbür birçok kripto ile karşılaştırıldığında, staking ADA için döngüsel olarak çalışır. Bu, ADA’nın staking edilmesini epeyce karlı hale getirebilir.

Solana (SOL)

Solana, üçüncü kuşak bir blockchain ve açık kaynaklı bir kripto para ünitesi projesidir. SOL, PoH ve PoS kombinasyonunu kullanması bakımından benzersizdir. Bu, ağın inançlı bir halde saniyede 50.000’e kadar süreç gerçekleştirmesini sağlar. Solana’nın resmi web sitesine nazaran, platform “DeFi, NFT’ler, Web3 ve daha fazlasını kapsayan binlerce projeyle dünyanın en süratli blockchain ve kriptodaki en süratli büyüyen ekosistem” dir. Solana, merkeziyetsiz finansın (DeFi), merkeziyetsiz uygulamaların (DApp’ler) ve akıllı mukavelelerin güçlendirilmesine yardımcı oldu.

SOL yakın vakitte Robinhood’a eklendi ve Solana Pay’in piyasaya sürülmesiyle kripto daha da tanınan hale geldi. Solana hisse, blockchain’de bir “kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturun” uygulamasıdır. Kullanıcılar bir vitrin oluşturabilir ve bir banka yahut kredi kartına gereksinim duymadan düşük fiyatlı, global ödemeleri direkt cüzdanlarına kabul edebilir. Lansmanından bu yana, 600’den fazla yatırımcı kaydoldu. Solana Pay’in gayelerinden biri, nakit süreçlerini dijital olarak çoğaltmaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.