Alt Coinler

Ripple Kâhini Şaşırttı: Bu Altcoin’den Çokça Alıyorum!

Ripple kahini olarak bilinen tanınan kripto para analisti, piyasadaki genel fiyat düşüşüne karşın tek bir DeFi altcoin konusunda optimistliğini koruyor.

Ripple kâhini, piyasa düşerken hangi altcoin projesini topladığını paylaştı

Kriptokoin.com olarak aktardığımız Credible’nin isabetli fiyat tahminlerine buradan ulaşabilirsiniz. Yakın tarihli tahlillerinde Credible, 332.400 Twitter takipçisine, stablecoin’ler için DEX platformu olan Curve Finance’in idare token’i olan Curve DAO Token’ı (CRV) satın almaya devam ettiğini söyledi:

Bu noktada CRV ortalamamın çok altında lakin yalnızca daha fazlasını ekliyorum. Son alım 1.60 dolar civarındaydı ve daha fazla sermaye alabilirsem, mümkün olduğunca mevcut düzeylere yakın alım yapacağım. Son altı ay ve daha uzun müddettir yaptığım üzere, Convex Finance’te %50 APR [yıllık yüzde oranı] için stake yapmak.

CRV yazım sırasında 1.16 dolardan süreç görüyor. Piyasa bedeline nazaran 117. sıradaki kripto para ünitesi, son yedi gün içinde %16’dan fazla bedel kaybetti.

Analist, Bitcoin’in (BTC) şu anda piyasayı dikte ettiğini belirtiyor

Bitcoin (BTC) fiyatı yaklaşık bir haftanın 30 bin dolar altında süreç görüyor. Önder kripto para ünitesinin piyasayı yönlendiğini belirten analist, BTC ile VRC’nin fiyat hareketlerini yorumluyor:

BTC diğer bir düşüş daha yaptı ve beraberinde CRV’yi (ve piyasanın geri kalanını) getirdi. Artık [CRV için] kıymetli bir destek/direnç bölgesine ulaştık ve solumuza kıymetli düşüşler aldık. Burada bir üs oluşmasını bekleyin, akabinde geri dönüş için ayrıldığımız bölgenin geri alınmasını bekleyin.

CryptoQuant CEO’su, Bitcoin’in (BTC) %50’den fazla düşebileceğini söylüyor

Öteki yandan, Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız CryptoQuant CEO’su, bir metriğin Bitcoin (BTC) boğaları için büyük bir kırmızı bayrak yaktığını söylüyor. Ki Young Ju, 292.600 Twitter takipçisine tarihi dataların Bitcoin’in 14.000 dolara kadar düşebileceğini gösterdiğini öne sürüyor.

Makro kriz nedeniyle Bitcoin (BTC) bu kadar sert düşerse ve tüm Bitcoin kurumları su altında kalırsa, tarihî azamî düşüşe bağlı olarak 14.000 dolara çıkabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.