Kripto Para

Real Vision CEO’su: Ethereum, Bitcoin’den Daha Yeterli Performans Gösterecek

Real Vision CEO’su ve kripto dünyasının önde gelen isimlerinden Raoul Pal, Ethereum’un uzun vadede Bitcoin’den daha âlâ performans göstereceğini bir kere daha yineledi.

Pal, geçtiğimiz günlerde Crypto Banter’e bir röportaj verdi. Röportajda Bitcoin’in süreç hacmi ve faal cüzdan sayısında ETH’yi geçse de, Ethereum’un son birkaç yılda BTC’den daha düzgün performans göstereceğine inandığını söylüyor. Pal mevzu hakkında şu sözleri kullandı:

“Bitcoin’i ele alırsanız, Bitcoin her hafta Ethereum’dan daha fazla paha alışverişi yapıyor. Ethereum’da ise çok fazla süreç var. Süreçler temel hususun gözden kaçmasına neden oluyor. Bunlar toplam bedel ve faal cüzdan sayısıdır ki Bitcoin Ethereum’u her ikisinde de geçer.

Başka taraftan Ethereum’u ele alırsanız, Ethereum’daki bu iki kıymetin değişim oranları daha yüksektir. Bu yüzden Ethereum’un, önümüzdeki yıllarda Bitcoin’den daha âlâ performans göstereceğini düşünüyor ve bunu nitekim faydalı buluyorum. Fiyatın ne olduğunu ve fiyatın hayli âlâ olduğunu gösteriyor.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.