Kripto Para

QMALL Borsası, EasyPay Group ile İştirak İmzaladı

Ukraynalı kripto para borsası QMALL, Avrupa’nın en büyük ödeme terminali sistemleri üreticilerinden biri olan EasyPay Group ile iştirak kurduğunu duyurdu. Bu yeni paydaşlığın bir sonucu olarak, QMALL kullanıcıları artık EasyPay’in Avrupa’da bulunan uygun bir formda pozisyonlandırılmış terminal ağlarından rastgele birinde euro döviz bozdurma süreçlerinde bakiyelerini süratli ve kolay bir biçimde doldurabilecekler.

QMALL, EasyPay Group ile iştirak kuruyor

EasyPay Group, on iki yılı aşkın bir müddettir Avrupa pazarı için gelişmiş elektronik ödeme terminalleri üreten Serghei Fraseniuc başkanlığındaki Romanya merkezli bir şirkettir. Şirket, önümüzdeki beş yıl içinde Avrupa’nın en kolay erişilebilir terminal sayısı ile bir numaralı terminal üreticisi olmayı hedefliyor.

Bu yeni paydaşlığın haberi, QMALL’ın şirkete AB düzenleyicisi tarafından bir kripto para ünitesi lisansı verildiğine dair öteki son duyurusundan kısa bir mühlet sonra geldi. Bu lisans, QMALL’ın mevcut 100.000’den fazla kullanıcısının artık Euro çiftlerinde süreç yapmasına imkan tanıyor ve daldaki en düşük fiyatlardan kimilerini sunarak yeni Avrupalı ​​traderları QMALL markasına çekecektir. QMALL, Avrupa lisansını aldığından beri, duyurusu hem ölçek hem de maksat açısından başkasından daha üstün. EasyPay Group ile paydaşlığıyla ilgili bu son duyuru da bir istisna değil. Artık bu devasa terminal ağına erişimle, QMALL’ın dünyanın önde gelen kripto borsası olma tutkusu bir adım daha yaklaştı.

Borsa, kısa müddette çok şey başardı

QMALL tarafından yakın vakitte yapılan bir başka duyuru ve Avrupa ticaret lisansı almasının direkt bir sonucu, şirketin Avrupa’nın en büyük kripto teşebbüsleri için launchpad oluşturmak üzere Silikon Vadisi’nin Fransa versiyonu olan Sophia Antipolis ile paydaşlık kurması. Burada QMALL, öteki Ukraynalı teşebbüslerin Avrupa’da bir yer edinmesine yardımcı olabilir. Ve şirketin kendisi, dünyanın en büyük teknoloji isimleriyle ağ kurma ve işbirliği yapma fırsatına sahip.

QMALL’un kurucuları Mykola Udianskyi ve Bohdan Prylepa, şimdiye kadar başardıklarından inanılmaz derecede gurur duyuyor olmalılar. Borsaya yönelik daha birçok büyük duyurunun geleceğinden emin olabilirsiniz. QMALL, birinci başta sadece Ukraynalı müşterilere hizmet veriyorken ikili, bir yıldan biraz fazla bir müddet içinde hizmetlerini Avrupa ve ötesine genişletti. Bundan bir yıl sonra daha neler başarabileceklerini kim bilebilir?

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com grubunun görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı süreçlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski kesinlikle göz önüne alınmalı, rastgele bir platforma yatırım yapmadan evvel geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.