Alt Coinler

Popüler Analist: Bu Metaverse Coin’ler İnanılmaz Geliyor!

Popüler kripto kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, dünya çapında milyarlarca kullanıcının çabalarını ödüllendirmek için konumlandırıldığına inandığı yeni bir kripto sektörünün yükseliş yaşayacağına devam ediyor. Guy olarak bilinen analist, 1,9 milyon YouTube abonesine, oyuncuların tokenlar ve NFT’ler kazanmalarını sağlayan, GameFi’yi yakından takip ettiğini söylüyor. Bu alanla iç içe olan ve takip ettiği metaverse coin projelerini de paylaşıyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Coin Bureau, bu GameFi ve metaverse coin projeleri için iyimser

Guy’a göre GameFi ve oyun içi NFT’ler, oyuncuların sanal alanda harcadıkları zamanla etkileşim kurma biçiminde devrim yaratıyor.  Guy, Axie Infinity (AXS), The Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA) gibi oyna-kazan oyunlarının öncülük etme beklentileri konusunda özellikle iyimser olduğunu söylüyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

“GameFi’ın şu anda Blockchain alanındaki en heyecan verici ve öncü ekosistemlerden birini temsil ettiğini düşünüyorum ve bazı oyna-kazan oyunları için, özellikle de Axie, Decentraland, The Sandbox gibi ilk hamle avantajına sahip olanlar için inanılmaz parlak bir gelecek öngörüyorum.”

Analist, oyunlarda harcanan zaman teşvikinin yanı sıra, GameFi’ın kripto ve Blockchain teknolojisinin ana akım benimsenmesini de zorlayabileceğini söylüyor. Dünya çapında 2,7 milyardan fazla aktif oyuncunun, kıt dijital öğelere ve oyun içi varlıkların tokenleştirilmesine zaten oldukça aşina olduğunu kaydeden analist, oyna-kazan oyunlarının oyunculara net bir finansal fayda sağlayarak güç verebileceğini düşünüyor. Bu nedenle, GameFi’ın bu kazançlı küresel oyun pazarından giderek daha büyük ısırık alacağını öne sürüyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri de kullanıyor:

Axie Infinity gibi oynayarak kazanılan oyunların nihai başarısı ve şu anda geliştirilmekte olan yenilikçi Blockchain oyunlarının sayısı göz önüne alındığında, GameFi ekosisteminin parlak bir geleceğe sahip olduğu açıkça görülüyor. Bir bütün olarak GameFi alanında iyimser olmaya devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.