Alt Coinler

Piyasalar Düşerken Toplanacak 10 Altcoin Listesi Çıktı!

Altcoin piyasası Kasım 2021’den bu yana düşüşte. Şimdilerde yatırım yapmak her zamankinden daha sıkıntı. Çok sayıda potansiyele sahip uygun fiyatlı kripto para üniteleri arayan yatırımcılardan biriyseniz, bu makalede analist Aratrika Dutta’nin listesinden 10 altcoin’i listeliyoruz.

Piyasa düşerken izlenebilecek 10 altcoin

  • DeFi eserleri, insanların bankalar üzere klâsik finans kurumlarının yardımı olmadan yatırım yapmasına, borç almasına ve para üzerinden faiz kazanmasına imkan tanır. Bu aracıları ortadan kaldırmak finansal sistemi daha verimli hale getirir. Listenin birinci sırasında yer alan Ethereum, DeFi kesiminin kalbidir.
  • Bankacılık kesimiyle yakın alakalar yürüten ve bu daldan dev yatırımlar gören XRP ikinci sırada. Analistlere nazaran, SEC davasının sona erme ihtimaliyle birlikte XRP, 2022’de satın alınabilecek en ucuz kripto para ünitelerinden biri.
  • Cardano (ADA), Bitcoin’den çok daha etraf dostu olarak görülen güç verimli bir kripto para ünitesi. Cardano’nun kısa müddet içinde kurumsal benimseme döngüsüne girmesi nedeniyle, fiyatının 2022’de artması bekleniyor.
  • Dogecoin, Cardano’dan farklı olarak PoW konsensüs sistemi kullanır. Dogecoin’in Bitcoin’e nazaran avantajı, süreçleri gerçekleştirmenin daha ucuz ve daha süratli olmasıdır.
  • Son vakitlerde ortaya çıkan göğüs coin’lerden biri olan Shiba Inu, geçen yıl İncil’de bir ölçü büyüme gördü. Bir SHIB sahip olmak için göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör ortasında, Shiba Inu’nun yarattığı etkileyici topluluk vardır.
  • Tether, kripto para borsalarında dolar tutmak isteyen yatırımcılar için en ülkü kriptolardan biri. UST çöküşü göz önüne alındığında güvenilirliği bir adım daha öne çıktı.
  • Solana, Ethereum’un daha yeterli bir versiyonu olmayı hedefliyor. Temel yeniliği, PoS ile geçmiş ispatı (PoH) birleştiren hibrit bir konsensus sistemidir. 2021’e damga vuran altcoin projeleri ortasındaydı.
  • Algorand, çok çeşitli uygulamaları destekleyen, merkezi olmayan, Blockchain tabanlı bir ağdır. Bu sistemler, gerçek dünyada tesirli uygulama için kritik özellikler olan inançlı, ölçeklenebilir ve verimlidir.
  • Stellar, kripto para ünitesini yurt içinde ve sonlar ortasında fiat paraya aktarmak için açık kaynak koduna dayalı merkezi olmayan bir protokoldür. Lokal kriptosu XLM, 1 milyar doların üzerinde piyasa bedeli ile son beş yılda en uygun performans gösteren altcoin’lerden biridir.
  • Decentraland, 2017 yılında gerçekleştirilen 24 milyon dolarlık ICO ile piyasaya sürüldü. Piyasanın en büyük metaverse coin projelerinden biridir. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.