Borsa

Paribu, Bitcoin Tarihindeki Birinci Alışverişi Pizza Günü ile Kutluyor

Türkiye’nin başkan kripto para süreç platformu Paribu, Bitcoin tarihindeki birinci alışverişi pizza kampanyasıyla kutluyor. Paribu Pizza Günü olarak kutlanacak 20-22 Mayıs tarihleri ortasında Paribu hesabında Bitcoin bulunan kullanıcılar, Papa John’s pizza ikramıyla buluşacak. 

22 Mayıs 2010’da Laszlo Hanyecz’in iki adet Papa John’s pizzası için 10 bin Bitcoin ödediği gün Bitcoin Pizza Günü olarak kabul ediliyor. Paribu da Bitcoin tarihindeki birinci alışverişi Paribu Pizza Günü kampanyasıyla kutluyor. Papa John’s ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında; Paribu hesabında Bitcoin’i olan kullanıcılar, 20-22 Mayıs tarihleri ortasında büyük uzunluk pizza kampanyasından yararlanabilecek. Kampanya, Papa John’s web sitesi üzerinden ya da şubeden “gel al” siparişlerde 1 adet ince kenarlı büyük uzunluk Pepperoni pizza için geçerli olacak.

100 bin bireye pizza armağan

Paribu Pizza Günü kampanyası hakkında ayrıntılı bilgiye ParibuLog üzerinden, kampanya sinemasına Paribu YouTube kanalından ulaşılabilir.

Paribu Hakkında

2017 yılında kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına süratli, kolay ve inançlı kripto para süreç hizmeti sunuyor. 5 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para süreci ve TL yatırma çekme süreci yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Takviye Birimi’yle kripto para süreçlerini kolaylaştırıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.