Kripto Para

Ne Altın Ne Bitcoin! Uzman: Bu, 2022’de Rekor Kırabilir

TheMorganReport’dan David Morgan, “gezegendeki en düşük değerli metal” olan gümüşün altın fiyatından daha iyi performans göstererek nihayet 2022’de 30 doları aşmasını beklediklerini söylüyor. David Morgan’ın piyasa yorumlarını ve tahminlerini Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

“Altın değil, gümüşün potansiyeli daha fazla”

“Bence gümüş için bireysel talep artacak çünkü borsa satmaya başlıyor” diyen David Morgan, değerlendirmesine şu yönde devam ediyor:

10 yıl altın haçtan geçiyor, piyasada daha fazla belirsizlik görmeye başlıyoruz ve sonra kripto para piyasası yükselmeye başlarsa azalıyor. Değerli metallere çok daha fazla ilgi göreceğiz. Bu yüzden bu üç şeyin metalleri daha yükseğe çıkarmak için sinerjik olduğunu düşünüyorum.

David Morgan, endüstriyel talebin 2022’ye doğru, yelkenleri şişirecek rüzgarlar sağlamaya devam ettiğini de sözlerine ekliyor:

Elektrifikasyon. Yani elektrikli veya elektronik her şey muhtemelen ana itici güç olacak. Güneş panelleri muhtemelen büyük bir rol oynayacak. Fosil yakıtlar ‘enerji uçurumuna’ çarptığında, güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerji kaynakları enerji üretiminde daha büyük bir rol oynayacak.

David Morgan, Amerika Birleşik Devletleri’nin endüstriyel tarafı bir yana, Birleşik Devletler konut piyasasını güneş enerjisine sokmak için yeterli gümüşün olmadığını belirtiyor ve şu yorumu yapıyor:

Başka bir deyişle, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki elektrik gerektiren tüm ticari faaliyetler, gezegende çıkardığımız tüm gümüşün yaklaşık iki yıllık üretimini gerektirecek. Bütün evleri güneş enerjisiyle tanıştırmak için yaklaşık bir yıllık gümüşe gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.