Alt Coinler

Nam Salan Analist 3 Altcoin Belirledi: İnanılmazlar!

Piyasalar güçlü bir süreç ayından çıkmaya çalışırken, tanınan bir kripto analisti üç altcoin üzerinde yük kazanıyor.

Analistin birinci altcoin seçimi: Yıldızlara ateş eden KAVA

Coin Bureau’nın Guy takma isimli analisti, yeni bir strateji oturumunda 2.05 milyon YouTube abonesine, Kriptokoin.com’un bu makalesinden ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz, cross-chain merkezi olmayan finans (DeFi) kredi protokolü Kava’nın büyümesini beklediğini söylüyor.

Analiste nazaran KAVA’nın son fiyat düşüşü büyük olasılıkla Terra’nın çöküşünden kaynaklanıyor. Analist şu değerlendirmeyi yapıyor:

KAVA, Ethereum Virtual Machine için dayanak içerecek olan kendi main-net yükseltmesinin yaklaşan lansmanında yıldızlara ateş ediyor. Kava çok değişken bir fiyat hareketi gördü ve son düşüşün Terra’nın patlamasından kaynaklandığını belirtmek kıymetli. Bağlam olarak, tüm Cosmos tabanlı kripto para üniteleri bir darbe almış üzere görünüyor, lakin neyse ki Kava için fiyatı hala uzun vadeli hoş bir yükseliş trendinde.

“KCS’nin uzun vadeli fiyat hareketi önemli halde etkileyici görünüyor”

Guy’ın radarında bir sonraki altcoin, KuCoin kripto borsasının lokal tokeni olan KCS. Analist, yeni merkezi olmayan KuCoin Community Chain (KCC) aslında tanınan olan bir piyasaya daha fazla tartı kattığını belirtiyor ve şunları ekliyor:

Biz de KCS tokenine sahibiz ve bu token, bir değişim tokeni olarak KuCoin’in aksiyonlarıyla birleşti. Adil olmak gerekirse, KCS benimsendikçe bu değişiyor üzere görünüyor, KCS tokeninin uzun vadeli fiyat hareketi de önemli halde etkileyici görünüyor. Bunun yeniden KuCoin kripto para borsasının artan popülaritesi ile ilgisi var.

Guy, Fantom’da bir adamdan daha fazlası olduğuna inanıyor

Analist ayrıyeten, akıllı kontrat platformu Fantom’a (FTM) bir göz atıyor ve geliştirici Andre Cronje’nin yakın vakitte ayrılmasına karşın Ethereum (ETH) rakibi hakkında optimist olduğunu söylüyor:

Fantom’a gelince, FTM, Fantom’un stake edilen FTM ve FUSD (Fantom USD) mekaniğinde önerilen değişikliklerin muhtemelliğine olumlu cevap veriyor. Öteki katman-1’ler üzere, FTM de, bilhassa Andre Cronje’nin projeden ayrılacağını açıkladıktan sonra, rüzgarın yelkenlerinden düştüğünü gördü. Hala FTM’ye sahibim ve bunun nedeni Fantom’da bir adamdan daha fazlası olduğuna inanmam.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.