Alt Coinler

Milyonların Takip Ettiği Analist: Bu 5 Altcoin Yatırım Fırsatı!

Kripto piyasası kızıl denizde. Bu periyotlar potansiyel bir altcoin projesine atlamak için güzel bir fırsat olarak kabul edilir. Başka yandan yatırımcıların yüksek potansiyelli proje arayışları sürüyor. Bu yazıda, varsayımların mutlaklık bulundurmadığını unutmadan, kripto odaklı Youtube Kanalı Altcoin Daily analistlerinin paylaştığı en uygun 5 altcoin’i listeleyelim.

Immutable X (IMX)

Ana akıma girmek üzere olan birinci altcoin, Immutable X (IMX). Immutable X, Ethereum ağındaki NFT’ler için birinci katman 2 ölçekleme tahlili olarak kendisini konumlandırıyor. Immutable X’e nazaran, Blockchain’i, Ethereum’un düşük ölçeklenebilirlik, zayıf bir kullanıcı tecrübesi, likidite azlığı ve yavaş bir geliştirici tecrübesi üzere sınırlamalarını ortadan kaldırıyor. Bunun yerine, kullanıcılar, bir kullanıcı yahut varlık güvenliğinden ödün vermeden NFT’lerin basımı (mint) ve ticareti için sıfır gas fiyatının keyfini çıkarırken, anında alım satım ve büyük ölçeklenebilirlikten yararlanabilir.

Immutable X ayrıyeten, anında süreç onayları ve NFT’lerin basımı ve ticareti için sıfıra yakın gas fiyatları sunar. Kullanıcılar, varlıklarının güvenliğinden ödün vermeden bu NFT’leri kolaylıkla oluşturabilir ve takas edebilir. Hasebiyle, NFT’ler önümüzdeki on yılda nitekim ihtilal yapmak üzereyse, oyun bölümü, cümbüş dalı, DeFi finansı, tüm bu kesimlerin süratli ve ölçeklenebilir olması gerekir. Altcoin Daily analistlerine nazaran Immutable X tamda bu noktada kendini gösteriyor.

Ripple (XRP)

Listenin ikinci altcoin projesi Ripple (XRP), bir kripto para ünitesi ödeme sistemi olan Ripple Labs Inc tarafından geliştirilen eserlerin mahallî kripto para ünitesidir. XRP, “küresel ödemeler için oluşturulmuş dijital varlığıdır”. XRP, kullanıcıların hem ferdî müşterilerin hem de bankaların potansiyel ilgisini çekerek, kullanıcıların çok düşük bir maliyetle para göndermesine imkan tanır. Ripple’ın değerli bir paha önerisi, beş saniyenin altında süreç katılığı sunarken küçük süreç maliyetleridir.

XRP, ABD’de SEC tarafından dava edilirken atılımlar yapıyor, bu onların global olarak genişlemesini engellemiyor. Ripple, talep üzerine likidite (ODL Tabanlı) milletlerarası ödemelerini genişletmek için Litvanya’nın FINCY’sini kullanıyor. Bu, Ripple’ın ferdi havale ve B2B ödemeleri sağlamak için Litvanya’nın FINCY’si ile bir paydaşlık ilan ettiği manasına geliyor.

Bu paydaşlık sayesinde, FINCY’nin müşterileri Avrupa ve Meksika ortasında sıkıntısız ödemeler yapabilir. FINCY’nin Avrupa’daki en son ODL dağıtımımız olmasından mutluyuz ve kripto takviyeli bir geleceğe hazır olan ek Avrupalı ​​ortakları duyurmayı dört gözle bekleniyor. Bu yüzden Ripple listede ikinci sırada yer alıyor.

Energi (NRG)

Analistlere nazaran 2025’te ana akım olacak bir sonraki altcoin Energi (NRG), yeni jenerasyon bir Proof of Stake (PoS) kripto para ünitesidir. Energi Blockchain tarafından desteklenen NRG, Ethereum akıllı kontrat uyumluluğunu kendi kendini finanse eden bir hazine, merkezi olmayan ana node idaresi ve bir Katman 1 ve Katman 2 protokolü ile birleştirir. NRG ayrıyeten Energiswap merkezi olmayan borsa için bir idare token yerine hizmet eder.

Energi, GEM’den 50 milyon dolarlık bir yatırım taahhüdü aldı. GEM Digital Limited, Bahamalar merkezli bir dijital varlık yatırım firmasıdır. Firma etkin olarak yapılara kaynak sağlıyor ve dünya çapında 30’dan fazla CEX ve DEX’te listelenen hizmet kripto para ünitelerine yatırım yapıyor. Bu nedenle, Paris, New York ve Bahamalar’da faaliyet gösteren 3.4 milyar dolarlık alternatif bir yatırım kümesi olan GEM’e yatırım yapmak için umut verici kripto şirketleri buluyorlar.

Energi, bu yeni sermaye akışını, yaklaşmakta olan NFT pazarının ve koleksiyonlarının gerisindeki takımı desteklemek ve ayrıyeten NFT ile ilgili öbür eser ve hizmetlerini genişletmek, paydaşlıklar kurmak ve eser kümesini çeşitlendirmek için kullanacak.

Polygon (MATIC)

Listede bir sonraki altcoin ise Polygon (MATIC). Polygon, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için birinci birlikte çalışabilirlik platformudur. Temel bileşeni, çoklu uygulama çeşitleri oluşturmayı destekleyen modüler, esnek bir çerçeve olan Polygon SDK’dır.

Lens Protocol, AAVE Protokolünü getiren gruptan bir Web 3 toplumsal platformu oluşturmayı kolaylaştıran, merkezi olmayan bir toplumsal medya platformu, müsaadesiz şekillendirilebilir ve merkezi olmayan bir toplumsal grafik olmayı amaçlamaktadır. Polygon ağında olduğu için üstün süratli ve ucuz olacak.

Cardano (ADA)

Cardano, gayesinin “değişim yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerlerin” olumlu global değişim getirmesine müsaade vermek olduğunu söyleyen bir PoS Blockchain platformudur. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, yakın bir tarihte Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, topluluğa Vasil hard fork programa uygun olduğunu ve 29 Haziran’da uygulanacağını bildirdi. Vasil Hard Fork güncellemeleri, Cardona Blockchain’e ve akıllı mukavele platformu Plutus’a dağıtılacak.

Dört farklı CIP (CIP-31 (Referans Girişleri), CIP-32 (Eğim Verileri), CIP-33 (Referans Komut Dosyaları) ve CIP-40 (Teminat Çıkışları) içerecek. Böylelikle Cardano ağında büyük bir performans artışı bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.