Alt Coinler

LUNA Mucidinin Eski Konuşması Sızdı: Mevt Anahtarı Varmış!

Terra ekosistemi, LUNA ve UST’yi etkileyen son fiyat düşüşünden sonra hala acı içinde. Topluluk hala Do Kwon’un takımının ağı eski ihtişamına geri döndürmek için uygulanabilir bir tahlil uygulamasını bekliyor.

LUNA kurucusunun eski görüntüsü ortaya çıktı

Do Kwon’un Terra hakkında konuştuğu eski bir görüntü artık tekrar ortaya çıktı. Görüntüde, Kwon’un Terra ağı için bir kapatma anahtarı (kill switch) olduğunu söylediği duyuluyor. Buna “Protokol Armageddon” ismini verdi. Do Kwon, kapatma anahtarının nasıl çalışacağını açıklayan görüntüde görülebiliyor ve duyulabiliyor. Aktifleştirilecek öldürme anahtarı olsaydı, Terra ekosisteminin 24 saat içinde sona ereceğini söylüyor. Şirket, tüm varlıklarını sattıktan sonra her şeyi yakacak ve herkesle tüm bağlarını kesecekti. Kwon’un açıklamalarında aşağıdaki tabirler yer alıyor:

Şirkette Protocol Armageddon diye bir şey var. Protokol Armageddon, bir öldürme (kapatma) anahtarı. Bu nedenle, ne vakit topluma en yeterli biçimde hizmet edebilecek durumda olmadığımızı hissetsek, tetiği çekiyoruz ve 24 saat içinde yok oluyoruz. Tüm varlıklarımızı yakarız, tüm bağlarımızı koparırız – bu bir şey değil. Yani işler beklediğimizden biraz daha süratli ilerlerse diye.

Topluluk reaksiyon verdi

Bu özel klip şu anda kripto topluluğu içinde ağır bir reaksiyon çekiyor ve birçok insan Do Kwon ve grubuyla ilgili hayal kırıklıklarını lisana getiriyor. Görüntü ortalıkta dolaşırken, Do Kwon’un Terra ekosisteminin çöküşünü varsayım edip etmediği ve onun bunda bir rol oynayıp oynamadığı konusunda çok sayıda spekülasyon var. Öteki bir görüntüde Do Kwon’un sıfırdan başlayıp hiçbir şey olmadan projeyi bitirmenin heyecan verici olduğunu söylediği görülüyor ve duyuluyor. Buna “yaşam döngüsü” diyor.

Bir kullanıcı, bahse yönelik, “Do Kwon, Terra’nın bir kapatma anahtarı olduğunu söylemesinin yanı sıra, hiçbir şeyle başlayıp hiçbir şeyle bitirmenin heyecan verici olduğunu söyledi. Bunlar, Luna’da olan her şeyin denetiminin büsbütün kendisinde olduğuna ve teknolojisinin sırf kendisi tarafından durdurulabileceğine inandığı vakitlerdi,” sözlerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.