Alt Coinler

Kyber Network Crystal Nedir? KNC Ne İşe Fayda?

Kyber Network Crystal nedir? Kyber Network Crystal (KNC), kullanıcılarının merkeziyetsiz borsalar üzerinden kripto varlıklarını süratlice takas etmesini sağlayan bir projedir. Ethereum protokolüne dayanan ve ERC-20 tabanlı bir tokendır. KNC Coin, Kyber platformunun mahallî bir kripto para ünitesidir.

Kyber Network Crystal nedir?

Bir çok kripto para merkeziyetsizlik gayesiyle ortaya çıkmasına karşın çabucak hemen her kripto para borsası merkeziyetçi bir oluşuma sahiptir. KNC projesi ise bundan ötürü doğan siber akınlarını en aza indirmeyi amaçlamıştır. Projenin maksadı, karları en üst düzeye çıkarmak için fiyatları optimize etmek ve likidite sahiplerine yüksek kâr getirisi sağlamaktadır. Bu süreç için tasarlanan yeni jenerasyon AMM (otomatik piyasa yapıcısı) olarak kullanılan projedir.

1 KNC Coin fiyatı bu yazının yazıldığı tarih olan 4 Mart prestiji ile 34.07 TL’dir. Aktüel döviz kuru ile 2.31 dolara denk gelmektedir. KNC Coin, son 24 saatte %1.68 kıymet karı yaşamıştır. Ayrıyeten, KNC Coin’in 24 saatlik süreç hacmi3.097.678.890 TL’dir. Sirkülasyonda olan arzı 177.809.350 KNC Coin, azamî arzı ise bilinmemektedir.

KNC Coin’in avantajları:

 • Ekosistemi, dünyanın en çok kullanılan likidite merkezidir.
 • KNC coin sahibi yatırımcılar, KyberDAO sayesinde her alınacak karar için oy vererek ağda alınan değerli kararlara katkı sağlarlar. Böylelikle ağın idaresine katılmış olurlar.
 • Kyber projesi, yatırımcılarına protokolde tam şeffaflık ve doğrulanabilir muhafaza sağlamaktadır. Son derece inançlı kripto paralardan biridir.
 • KNC sahibi olan yatırımcılar ağdaki protokollerden süreç fiyatı almak için hisselerini ve isterlerse oy haklarını da kullanabilirler. Her süreç yapıldıkça daha fazla ödül kazanma imkanına sahip olurlar.
 • KNC Coin fiyatı kısa vakitte süratli yükseldiği için ansızın düşüşe geçme ihtimali bulunmaktadır.Bu yüzdenriskli bir yatırım tercihidir.
 •  DeFi hizmeti veren projeler ile gireceği rekabette geride kalma ihtimali bulunmaktadır. 

Kyber Network Crystal nedir? KNC Coin’e Nasıl Sahip Olunur?

 • KNC Coin, Binance, Mangala Exchange, Gate.io, FTX, CoinTiger ve OKEx üzere tanınan ve süreç hacmi geniş borsalarda listelenmektedir.
 • Öncelikle, üstte belirtilen KNC Coin‘in listelendiği rastgele bir borsa platformuna giriniz. Akabinde fiyatsız hesap oluşturma sayfasına giriniz.
 • Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra hesabınızı oluşturunuz.
 • Kimlik doğrulama süreci adımlarını eksiksiz bir biçimde tamamlayınız.
 • Akabinde, hesap açılış ve doğrulama sürecini tamamladıktan sonra borsanın para yatırma sekmesinden sizin için uygun olan formül ile para transferi gerçekleştiriniz.
 • Son adımda ise, KNC Coin’in listelendiği borsa sekmesine giriniz. Aktüel fiyat üzerinden yahut dilediğiniz meblağı girerek kolaylıkla KNC Coin sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.