Alt Coinler

Kritik Shiba Inu İddiası: SHIB Haziran’ın Sonuna Kadar…

Kripto analisti Filip L’ye nazaran Shiba Inu (SHIB), boğaların yumruk attığını ve büyük bir ralliye hazırlandığını görüyor. Analist, SHIB’in, 2021’den itibaren görülen düzeylere hakikat tam bir toparlanmanın birinci kademesini başlatabileceğini iddia ediyor. Analist, flamadan yükseliş kırılması ve 0,00001708 dolara hakikat bir pahalanma bekliyor. Filip L’nin tahlillerini okuyucularımız için hazırladık.

“Shiba Inu fiyatı, kazanımları yaklaşık %40 oranında artıracak”

Shiba Inu (SHIB), bu yılın Mart ayından bu yana yatırımcıları ve boğaları kış uykusuna sokan kripto kışından sonra daha uygun bir performans gösterecek. Daha fazla işaret bir geri dönüşe işaret ederken ve fiyat hareketi desteklenirken yatırımcılar için para yatırmanın vakti geldi.

Kumdaki çizgi olarak 0,00001100 dolar ve ek dayanak olarak aylık S2 dayanak düzeyi hizalanıyor. Flamanın, %40’ın üzerinde yarar elde ettikten sonra bir ölçü kar almayı tetikleyecek olan 0,00001708 dolara gerçek uzanan 0,00001400 doların üzerinde bir kırılma olabilir.

Kriptokoin.com haberlerinden de takip ettiğiniz üzere Shiba Inu fiyatı, Mayıs ortasından bu yana yükselen bir trend çizgisinin yanı sıra düşüşü satın alan boğalardan ve yatırımcılardan dayanak alıyor. Üst istikamette azalan bir trend çizgisi oluşuyor, lakin bunun yerine zayıf görünüyor. Zira yükselen trend üç ile dört testten geçti ve akabinde her seferinde bir geri tepme oldu.

Üst istikametli hudut yalnızca tek bir teste sahipti, bu da onu daha sorgulanabilir hale getiriyor. Bununla birlikte, boğalar fiyat hareketinin denetimini ele geçiriyor ve talep daha da artacağından ve doların zayıflığı SHIB fiyat hareketini destekleyeceğinden 0,00001400 doların üzerine çıkmaya hazırlanıyor.

Böylelikle SHIB, flamayı bir swing trade’i olarak yerine getirdikten sonra 13 Mayıs’taki kayıpları telafi edecek formda ayarlandı. Oradan, rallinin ne kadar yavaş yahut süratli ilerlediğini belirlemek için art plandaki farklı hareketli modüllerin nasıl davrandığını görmek çok kıymetli olacak.

Eksiksiz bir senaryoda, 0,00001708 dolar hafta sonuna kadar üst istikamette test edilebilir. Öteki bir senaryoda, İzafî Güç Endeksi’nin (RSI) çok alıma gerçek çok yavaş yükselmesiyle daha süratli bir senaryoda Haziran ayının sonuna kadar sürebilir.

Üstte bahsedildiği üzere, art planda birçok hareketli kesim var ve birkaç çözülmemiş jeopolitik olay da fiyat hareketini etkiliyor. Yatırımcıların hevesini kıran manşetler çıkarsa, yatırımcı nakit çıkışı ve 0,00001044 dolara gerileme ve muhtemelen 0,00001000 dolar ile bir flört görmeyi bekliyoruz. Geniş takviyenin 0,0000965 dolarda olması bekleniyor, bu da bir kere kırıldığında daha fazla bozulmaya neden olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.