Alt Coinler

Kıymetli Haber: SHIB ve Amazon’dan Paydaşlık Programı!

Ayda bir sefer nizamlı olarak SHIB yakan “SHIB yakma oyunları”, yakında Amazon ile bir iştirak programına başlayacağını duyurdu.

SHIB artık Amazon üzerinden yakılacak

Shiba yakma etkinliklerini düzenleyen @shib_superstore, mağazanın Amazon iştirak programına eklendiğini duyurdu. Şu andan itibaren mağaza, gelirinin %1 ila %20’sini Shiba yakmak için ayıracağını söylüyor.

shibsuperstore.com, her ayında 15’inde sistemli olarak Shiba yakma aktiflikleri düzenler. Son güncellemeye bu tarih artık her ayın Pazar gününe alındı. Bu teşebbüs, oyun reklamlarından, Shiba Inu markalı eserlerden ve Shiba temalı bir YouTube kanalından gelen fonların bir kısmı ile toplamda 2.036.128.785 Shiba Inu’yu kalıcı olarak sirkülasyondan kaldırdı.

Son iki günde 220 milyon SHIB meyyit cüzdana taşındı

Yanan Shiba token’leri Twitter hesabından yayınlayan Shibburn’e nazaran, toplam 220 milyon Shiba Inu yalnızca son iki günde kalıcı olarak dolanımdan çıkarıldı. Son 24 saatte 99.868.377 token dolanımdan alınırken, evvelki gün 119.604.404 Shiba Inu yakıldı.

Shiba Inu ve metaverse

“SHIB: Metaverse”, geliştirici Eric M tarafından tasarlanan Shiba Inu ekosisteminin kendi metaverse projesidir. SHIB metaverse, SHIB.io’da barındırılıyor satın alınabilecek 100.595 arsa içerecek. Bunların hepsi, Shiba ile ilgili isimlere sahip sokaklarla sıralanmış metaverse haritasına yerleştirilecektir. Kriptokoin.com olarak detayları bu makalede ele almıştık.

Metaverse toprakları, Shiboshi NFT’ye emsal bir yine isimlendirme süreci kullanarak SHIB token burn aktifliklerine katkı sağlıyor. Shiboshi NFT yatırımcıları, Shiboshi Bölgesi olarak bilinen metaverse’nin özel bir alanına sahip olabilir. En son güncellemede, Shiba takımı arazi satışı için tüm satın alma sürecini ortaya koydu ve bir AAA stüdyosunun metaverse sanatı üzerinde çalışacağını onayladı.

Shiba Inu metaverse projesi için şimdi belli bir yayın tarihi açıklanmadı. Lakin resmi duyuru tweetinde belirtildiği üzere muhtemelen 2022’de piyasaya sürülecek. Arazi satış tarihine gelince, bunun tam metaverse lansmanından evvel, tahminen de önümüzdeki aylarda gerçekleşmesi bekleniyor. Lakin şimdi somut bir tarih verilmedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.