Kripto Para

Kiğılı’dan Holografik NFT Defilesi

Erkek giysinin öncü markalarından Kiğılı, NFT ve metaverse dünyasına giriş yapmıştı. Tanınan marka evvelki gün ise Tomorrow koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyonun tanıtım lansmanında holografik NFT defilesi gerçekleşti.

Kiğılı Tomorrow koleksiyonu ile birlikte giyilebilir NFT kesimlerini tanıttı. Lansmana Kiğılı İdare Şurası Lider Yardımcısı Hilal Suerdem, Kiğılı CMO’su İlkay Keleş, dijital içerik üreticisi Bedirhan Soral, Oktay Kaynarca, Abdullah Avcı, Bensu Soral, Beyza Arıca, Elif Şahin, Cener Yıldırım, Deniz Baydar, Tugay Mercan. üzere isimler iştirak sağladı.

Mevzuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kiğılı İdare Şurası Lider Yardımcısı Hilal Suerdem, şunları söyledi:

“Bu alanla ilgili çok farklı çalışmalarımız var. Tüketicilerimizi defilemizde çok farklı bir Kiğılı olarak karşıladık. Teknolojik bir marka olarak karşılarına çıktık. NFT’lerle ilgili çıkan avatarlar farklı hallerde giydirilerek insanlara farklı hayaller yaşatacak. Bu farklı hayalleri aslında kendileri fizik dünyalarında da deneyebilirler. NFT dünyasında bunun ruhunu da yaşayabilirler. Ama o denli bir ortam oluşturmalarıyız ki NFT’de olan algı fizik dünyasında da yaşanılabilir olsun. Bizler de marka olarak tüketicilerimizin metaverse dünyasında yaşadıkları o ruh halini fiziki hayata taşımak için takviye vereceğiz. Yani metaverse dünyasına girip, o cihan içerisinde gezdikleri ve elde ettikleri kazanımlarını mağazalarımızda kıymetlendirme talihleri olacak. Metaverse dünyasından fizik dünyasına bir ilişki sağlamaya çalışacağız.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.