Alt Coinler

İzlenecek 3 Metaverse Coin Geldi: İşte Proje Detayları!

Bitcoin ve Ethereum dayanak tutmak için uğraş ederken, kripto para piyasaları bugün de düşüş ivmesi gösteriyor. Metaverse coin projeleri de piyasaları takip etti. Bununla birlikte kripto analisti Kyle Portman’a nazaran, mevcut fiyatlar dolar-maliyet ortalaması için onları kusursuz bir fırsat haline getiriyor ve bir sonraki boğa koşusu sırasında değerli bir büyüme gösterebilecek düşük pahalı projeleri biriktiriyor. Analist, izlemek için en düşükten en yükseğe mevcut ünite fiyatına nazaran sıralanan, 0,001 doların altındaki birinci üç metaverse coin projesini inceliyor.  

Birinci metaverse con projesi UFO Gaming (UFO)

Temmuz 2021’de başlatılan UFO Gaming (UFO), Blockchain, Metaverse, NFT’ler, oyun ve sanal arazinin kesiştiği noktada büsbütün merkezi olmayan bir galaksiler ortası toplumsal oyun projesi. UFO Gaming, her biri eşsiz bir P2E (play-to-earn) oyununa ve dünyayı yöneten bir Merkezi Olmayan Otonom Tertibe (DAO) sahip bir gezegen koleksiyonuyla bir 3D tecrübesi sunacak.

Projenin Metaverse’i “The Dark Metaverse” olarak isimlendiriliyor. Çeşitli play-to-earn oyunları, bir Metaverse proje başlatma paneli, birlikte çalışabilir NFT’ler ve sanal bir arazi pazarı ile uzay temalı fütüristik bir sanal dünya içeriyor.

UFO Gaming’in birinci oyunu Muhteşem Galactic, kullanıcıların ekosisteminde pasif mükafatlar kazanmalarını sağlayan bir play-to-earn modeline sahip olacak. Oyun şimdi geliştirme evresindeyken geçtiğimiz ay kapılarını alfa testçilerine çeşitli oyun mekaniklerini deneyimlemeleri için açtı.

Harika Galactic, RPG temalarına sahip olacak ve kullanıcıların 4D aleminde askerler üretmelerini sağlamak için NFT tabanlı bir iktisat içerecek. Analiste nazaran, mevcut 57 milyon dolarlık piyasa kıymeti ile UFO Gaming, hayli düşük kıymette. Buna ek olarak analist, projenin kendilerini UFOARMY olarak isimlendiren en destekleyici topluluklardan birine sahip olduğunu ve bunun da projeyi uzun vadeli izleme potansiyeli olan metaverse projelerinden biri yaptığını belirtiyor.

UFO Gaming için birincil hizmet varlığı, Ethereum ve Solana sürümü içeren bir ERC-20 hizmet varlığı olan UFO tokeni. UFO Gaming ayrıyeten, kullanıcıların sadece ekosistemindeki oyunları oynayarak elde edilebilecek NFT’ler üretmelerini sağlayan UAP tokenini de içeriyor.

Potansiyel, olan ikinci proje Starlink (STARL)

Haziran 2021’de başlatılan Starlink (STARL), Epic Games’in Unreal Engine 5 ile sanal dünyasını yaratan Ethereum Blockchain üzerine kurulmuş, kullanıcıların platformda mükafatlar kazanmalarına müsaade veren, bedeli hayli düşük bir netaverse coin projesi.

Ayrıyeten Starlink, ekosisteminin merkezinde NFT’ler bulunan bir açık dünya sanal alemine sahip olacak. Oyuncular, yaşayan modüller, uzay aracı, uydular, karakterler vb. üzere çeşitli varlıklara sahip olabilecekler.

Bununla birlikte Starlink’in Metaverse’i şu anda hala geliştirme etabında. Yeniden de, yakın tarihli bir Twitter duyurusuna nazaran, Starlink kapılarını 28 Mayıs’ta açacak ve kullanıcıların sağlam STARL Metaverse’i kendileri deneyimlemelerini sağlayacak.

Ek olarak, kullanıcılar şu anda Starlink’in Metaverse’deki karakterleri için profil fotoğrafları vazifesi gören PIXELNAUT OpenSea koleksiyonunu keşfedebilir. STARL şu anda 48 milyon dolar pahasında ve yaklaşmakta olan Metaverse’in son duyurusu ile token paha kazandı.

Starlink’in metaverse’i için birincil yararlı varlık, Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 tokeni olan STARL. STARL’in birincil yardımcı programı, NFT satın almayı içeriyor ve metaverse ile etkileşime girmek için ana token olacak.

Son metaverse coin projesi Radyo Caca (RACA)

Ağustos 2021’de piyasaya sürülen Radio Caca (RACA), ünite fiyatı 0,001 doların altında olan metaverse coin projesi için uygun bir seçim. Radio Caca, Ethereum’da en yüksek puan alan NFT pazarı, Metamon isimli bir Metaverse oyunu, USM isimli tam teşekküllü bir 3D Metaverse ve çok daha fazlasını içeren bir uygulamalar ekosistemi.

Analist, Radio Caca’nın, gelişimini çevreleyen sağlam bir topluluğa sahip olduğunu belirtiyor. Ayrıyeten analiste nazaran, Metamon oyunu, Blockchain oyunlarıyla adım atmak ve play-to-earn modeliyle değerli mükafatlar kazanmak isteyen kullanıcılar için uygun bir Metaverse NFT tabanlı oyunlardan biri. Ek olarak, Radio Caca’nın USM’si (The United States of Mars) Metaverse, Decentraland’a çok benziyor.

Bu ortada analist, Radio Caca’nın NFT pazarı OpenPFP’nin, proje lansmanının birinci ayında 40 milyon doların üzerinde varlık trade yapmayı başardığını ve süreç hacmine nazaran Ethereum’da en tanınan beş NFT pazarına girdiğini hatırlatıyor. Analiste nazaran, güçlü bir topluluk, daima olarak yüksek trade hacmi ve eksiksiz eserlerle Radio Caca, yakından izlenmeye bedel düşük bedelli projelerden biri.

RACA, Ethereum ve BNB Chain versiyonlarını içeren proje için birincil ERC-20 ve BEP-20 yardımcı program varlığı. RACA, NFT’leri satın almak, yönetmek ve Radio Caca’nın Metaverse’iyle etkileşim kurmak için kullanılabiliyor. Proje hakkında daha ayrıntılı bilgi için Kriptokoin.com’un bu makalesine bir göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.