Alt Coinler

İşte Balinaların En Çok Trade Ettiği 28 Altcoin!

En büyük 100 Ethereum (ETH) yatırımcısının cüzdan hareketlerine bakıldığında, son 24 saat boyunca çeşitli altcoin projeleri, süreç hacmi ile öne çıkıyor. İşte detaylar…

Altcoin balinaları, en çok bu kripto paraları trade ediyor

Ethereum balinalarına, yani elinde en çok ETH tutan büyük yatırımcılara yönelik tahliller sunan Whale Stats, son 24 saatte en çok trade edilen coin’leri paylaştı. Bilgilere nazaran en çok Ethereum (ETH) trade edilmiş durumda. Ortalama hacim ölçüsü 1.1 milyon doları aşmış durumda. ETH’nin akabinde, ABD dolarına sabitli stablecoin’ler geliyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere stablecoin’ler, muhakkak bir varlığın pahasına bağlı olarak hareket eden kripto para üniteleridir. Balinaların geçtiğimiz gün boyunca en çok trade ettiği coin’leri aşağıdaki görsellerden görebilirsiniz:

En büyük balinaların cüzdanında neler var?

Bu sırada Whales Stats, en büyük Ethereum balinaları tarafından son 24 saat içinde cüzdana atılan en uygun tokenlerin de listesini açıkladı. Balinalar artık odaklarını ve ilgilerini büyük ölçüde cüzdanlarında FTX tokenlerini (FTT) biriktirmeye kaydırdı. Böylelikle, FTT’yi dolar bedeline nazaran en büyük token olarak sıralandı.  FTX Token (FTT), güzel bilinen kripto türev borsası FTX’e has bir ERC-20 uyumlu tokendır. Marjı müdafaa kuralı olmaksızın bir “kaldıraçlı token” olarak hizmet eder.  Dev 100 balina, 29.952.301 FTX tokeni elde etmek için faal olarak 810.097.978 USD yatırım yaptı.

USDC, balinalar tarafından çok sayıda tutulan en düzgün token olarak saflara hakim oldu. Ethereum balinaları, 918,6 milyon USD kıymetinde yaklaşık 918,3 milyon USDC tokeni satın aldı. Compound Finance (COMP), the Graph (GRT), Polygon (MATIC), ApeCoin (APE), Maker (MKR), Orchid Protocol (OXT) ve Gala Games (GALA) üzere başka tokenler, tarafından en çok satın alınan tokenler oldu. CoinMarketCap bilgilerine nazaran, bugün FTT fiyatı 27.05 dolar düzeylerinde değişiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.