Borsa

Hilal Trans, filosunu 100 adet F-MAX ile genişletiyor

Milletlerarası kara yolu nakliyatı, denizyolu, demiryolu, havayolu nakliyatı, yurt içi ve yurt dışı gümrükleme ve depolama hizmetleri alanında hizmet veren, Türkiye’nin önde gelen lojistik şirketlerinden Hilal Trans filosunu ‘Uluslararası Yılın Kamyonu (ITOY)’ ödüllü Ford (IS:FROTO) Trucks F-MAX ile tam 100 adet genişletti. Şirket, bu sayede filosunda 127 adet Ford Trucks marka araca sahip oldu.

1992 yılında memleketler arası karayolu nakliyeciliği faaliyetlerinde bulunmak emeli ile kurulan Hilal Trans, kurulduğu günden bu yana sorumluluk şuuru ve mükemmeliyetçilik anlayışı ile Türkiye’nin yanı sıra Orta Avrupa, Baltık ve Balkan ülkeleri alanında en âlâ olma yolunda kendini daima geliştirerek hizmet vermektedir.

18 Mayıs 2022 tarihinde Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen araç teslimat merasiminde Hilal Trans İdare Heyeti Lideri Şerafettin Aras ve Ford Trucks Türkiye Yöneticisi Burak Hoşgören hazır bulundular.

Hoşgören: “Ford Trucks’a ve F-MAX’e duydukları inanç için teşekkür ederiz”

Merasimde konuşan Ford Trucks Türkiye Yöneticisi Burak Hoşgören, “Türkiye’nin en büyük dağıtım ağlarından birine sahip olan Hilal Trans’a 100 adet Memleketler arası Yılın Kamyonu Ödüllü F-MAX teslim etmekten memnunuz. Bizim için iş ortaklarımızla uzun devirli iş birlikleri geliştirmek çok kıymetli. Ford Trucks olarak kalite odaklı yaklaşımımız ve eserlerimizin toplam sahip olma maliyetinde yarattığı avantajlar ile müşterilerimizin operasyonlarında onlara büyük verimlilik ve katkı sağlamayı hedefliyoruz. Yüksek performanslı motoru ve ileri teknolojik donanımlarıyla kendini milletlerarası arenada kanıtlamış F-MAX’e çok güveniyoruz. Hilal Trans’a bize ve Ford Trucks’a duydukları inanç için çok teşekkür ederiz” dedi.

Aras: “F-MAX, şirketimizin ve kaptanlarımızın büyük beğenisini kazandı, yeni projeler ve işbirlikleri için Ford Trucks’ı tercih etmeye devam edeceğiz”

Teslimat merasiminde Ford Trucks idaresi tarafından teşekkür plaketi takdim edilen Hilal Trans İdare Heyeti Lideri Şerafettin Aras, “Müşterilerimize kesintisiz takviye sunarak ticaretlerini inançla gerçekleştirmelerini sağlamak en öncelikli maksadımız. Bunun için filomuzu Ford ile büyütmeye devam ediyoruz. Tercihimizi Ford Trucks’tan yana yapmamızda hem Ford Otosan ‘ın 60 seneyi aşkın üretim deneyimi, eser geliştirme ve esneklik yetkinliği hem de Ford Trucks’ın müşteri odaklı yaklaşımı tesirli oldu. Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ve ülkemizde üretilen Ford Trucks F-MAX’ı tercih ettik. Filomuza kattığımız yeni 100 adet F-MAX ile filo kapasitemizi 1.200 üniteye çıkartmış olduk. Şirketimizin ve kaptanlarımızın büyük beğenisini kazanan F-MAX’in lojistik operasyonlarımızda bize çok kıymetli katkılar sunacağına inanıyoruz” değerlendirmelerinde bulundu.

F-MAX, düşük sahip olma maliyetleri ile güç ve verimlilik sunuyor

F-MAX, çağdaş tasarımı ve şoför odaklı yaklaşımının yanı sıra 2.5 metre genişliğindeki kabiniyle de konfor ve lüks sunuyor. Kokpit stili konsolun tasarımı, tüm işlevlere basitçe erişilebilmesini sağlıyor. Sürüş tecrübesinin keyfini artırmak için entegre edilen en küçük ayrıntılarla birlikte kabinde ferah bir ortam sağlanıyor. F-MAX, 500 PS güç, 2500 Nm tork ve araç düzeyinde 400 kW frenleme gücü ile yüksek performanslı bir motor içeriyor. Üstün aerodinamik, aktarma sistemi kalibrasyonu ve teknik özellikler, yakıt tüketimi açısından kusursuz performans ile evvelki modellere nazaran %6’lık düzgünleştirme sağlıyor. Teknik özellikler ortasında E-APU teknolojisi ve predictive sürat denetimi (Max Cruise) de bulunuyor. F-MAX’in Ecotorq motoru, her türlü yol şartında azamî performans ve asgarî yakıt tüketimi sunuyor.

Güç, verimlilik, teknoloji ve konfor F-MAX’te bir ortada

Ağır ticari araç bölümündeki en saygın ve itibarlı ödüllerden biri olan ‘2019 Milletlerarası Yılın Kamyonu’ (International Truck of the Year – ITOY) mükafatına layık görülerek değerli bir muvaffakiyete imza atan Yeni Ford Trucks F-MAX, güç, verimlilik, teknoloji ve konforu bir ortada sunuyor. 1350 litreye kadar artırılabilen yakıt tankı hacmi, aerodinamik tasarımı ve yüksek konforlu kabini ile yeni F-MAX uzun yollarda kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor.

-iDeal Haber Merkezi-

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.