Kripto Para

Hava Yolu Şirketi Pegasus, Decentraland’da Yerini Aldı

Pegasus, daha evvel duyurduğu PegasusPort’u Decentraland’da açtı.

Türkiye’nin değerli hava yolu şirketlerinden Pegasus, Türkiye’de bir prensip imza atarak metaverse’e giriş yaptı. Pegasus, Decentrland’da ‘PegasusPort’ isimli bir alan açarak, herkesi bu alanda eğlenmeye davet etti. Hususla alakalı açıklama yapan Pegasus Hava Yolları CEO’su Güliz Öztürk, şu tabirleri kullandı:

“Pandemi periyodu; konukların ve çalışanların dijital tecrübelerini artırmanın yanı sıra, dijitalleşme açısından orijinal bir devrin başlamasını da sağladı. Teknolojik gelişmelerin baş döndürücü suratına yetişme ve ahenk sağlama marifetine sahip bir şirket olarak, ülkemizde havacılık bölümünde bir prensip imza attık ve Metaverse cihanında yerimizi aldık. PegasusPort Decentraland ile ziyaretçilerimize bu yeni cihanda sürprizlerimiz olacak. Bu değerli projede emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum.”

Pegasus CEO’su Öztürk, teknolojiye yatırım yapmaya devam edeceklerini lisana getirdi. Bu ortada şirket Twitter üzerinden “PegasusPort Decentraland’i Nasıl Keşfederim? İşte rehberin!” bahisli bir görüntü da yayınladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.