Kripto Para

“Haftaya Zor Olacak” Analist: Altın’da Bu Seviyeleri Bekleyin!

Bir altın analisti, değerli metalin önümüzdeki hafta hangi seviyeleri görebileceği hakkında tahminlerini paylaştı. Kriptokoin.com olarak Christopher Lewis’in düşüncelerini aktarıyoruz…

Christopher Lewis: Altın fiyatları bu seviyeleri görebilir

Altın piyasaları, hafta boyunca çok büyük kazanımlara bağlı kalmak için biraz mücadele etti. Analiste göre bu, bir aylık konsolidasyon alanından çıkan ve bunun dışındaki her şeyi geri veren bir piyasa. Christopher Lewis, “bu nedenle, bu noktada biraz temkinliyim, ancak bu hafta için mum çubuğunun tepesinin üzerine çıkarsak, bu pazarın 1.870 dolar seviyesine doğru ilerleyebileceğine inanıyorum,” ifadelerini kullanıyor. Bunun, haftalık grafik için küçük bir kazanç olduğunu, ancak bundan sonra 1.900 dolar seviyesini kırmaya çalışma olasılığını ortaya çıkardığını düşünüyor.

Analiste göre altında, psikolojik olarak önemli bir bakış açısıyla 1.800 dolar seviyesine yakın önemli miktarda desteğimiz olduğunu belirtmekte fayda var, ancak bunun altında 1.775 dolar bölgesinde de desteğimiz var. Lewis, bu seviyelerin üzerinde kalabildiğimiz sürece, hala bazı kazanımlar elde etme şansımızın olduğunu düşünüyor. “Bunlardan vazgeçersek, işler çok çabuk çirkinleşebilir. Sonuç olarak, bunun karar vermesi gereken bir pazar olduğunu düşünüyorum,” ifadelerini kullanıyor. Lewis, son olarak aşağıdaki tahminini aktarıyor:

Altının enflasyon argümanıyla biraz güçlendiğini düşünüyorum, ancak şu anda enflasyonun zirve yapmış olabileceğine inanan traderlar var ve bu gerçekten doğruysa, hedef seviyelerin yine başı belada olacak. Önümüzde zorlu birkaç hafta olduğunu düşünüyorum ve nereye gidebileceğimize dair bir fikir edinmek için önümüzdeki birkaç güne kesinlikle dikkat etmemiz gerekecek. Unutmayın, uzun vadeli grafikleri hareket ettirmek için kısa vadeli grafiklerde ivmeye ihtiyacımız var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.