Alt Coinler

Gözler O 15 Web3 ve Metaverse Coin’de: Fiyatlar Uçtu!

Bitcoin, 31.000 doları aşamadı ve 1000 doların üzerinde kayıp yaşayarak, yaklaşık 30.000 dolarlık tanıdık bir yere geri döndü. Birçok altcoin de bugün biraz kırmızıda ve Ethereum 2.000 doların üzerinde kalmak için gayret ediyor. Lakin metaverse, göğüs ve web3 coin alanında yükselişler göze çarpıyor. İşte bugün en çok yükselenler…

Bu 6 metaverse coin, en çok yükselişi yaşayanlardan oldu

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Bitcoin, 30.000 doların biraz üzerinde konsolide oluyor. Bu sırada metaverse, web3 ve göğüs coin alanından kripto paralar yükselişe devam ediyor. Geçtiğimiz 24 saat içerisinde en çok kıymet kazanan metaverse coin, yüzde 28.5 ile StarSharks SEA (SEA) oldu. Akabinde yüzde 27.8 ile ChainCade (CHAINCADE) geldi. Üçüncü sırada IOI (IOI) yüzde 12.6 ile yerini aldı.

Bunların dışında, bilindik göğüs coin’lerden biri olan ve bilhassa spor kulüpleriyle yaptığı mutabakatlarla gündeme gelen Floki Inu (FLOKI) yüzde 10.8 oranında bedel kazandı. Daha evvel de bildirildiği üzere Floki Inu, ülkemizden Fenerbahçe ile de mutabakat yapmıştı. Son olarak My Neighbor Alice (ALICE) yüzde 10, ShoeFy (SHOE) ise yüzde 9.7 oranında kıymet kazandı.

Web3 ve göğüs coin’ler ivme kazandı

Metaverse alanının akabinde Web3 coin’lere bakıldığında, PARSIQ (PRQ) yüzde 23 oranında bedel kazanmış gözüküyor. İkinci olarak Golem (GLM) yüzde 13.91, son olarak Ethereum Name Service (ENS) yüzde 12.66 oranında paha kazandı. Göğüs coin’lere bakıldığında, göze birinci başta Jejudoge (JEJUDOGE) çarptı. JEJUDOGE, son 24 saat içerisinde yüzde 47.7 oranında kıymet kazandı. Akabinde Göğüs Inu (MEME) yüzde 25.5 oranında yükseliş yaşadı.

Shih Tzu (SHIH) yüzde 24.8 yükselirken Solana tabanlı bir göğüs coin olan Kitty Coin Solana (KITTY) yüzde 22.6’lık bir yükseliş yaşadı. PolyDoge (POLYDOGE) yüzde 13.1 yükseldi. Son olarak, Fantom (FTM) ağındaki bir göğüs coin olan Shiba Fantom (SHIBA) yüzde 12.4’lük yükselişi ile günün en çok kıymet kazananları ortasında yer aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.