Alt Coinler

Gözler, Bu 30 Altcoin’de: Sosyal Medya Patlaması Yaşıyorlar!

Kripto paralarla alakalı çeşitli analizler sunan CryptoDiffer, 26 Ocak itibariyle ayrı ayrı üç önemli sosyal medya platformunda topluluk büyümesine göre en iyi performans gösteren altcoin projelerini paylaştı. Kriptokoin.com olarak toplam 30 altcoin projesini inceliyoruz…

30 altcoin projesi

CryptoDiffer öncelikle coinlerin en popüler sosyal medya platformu olan Twitter üzerindeki topluluk büyümesi temelindeki sıralamasını dikkatlere sunuyor. Bu sıralamada BNB ilk sırada ve 134843’lük bir artış görmüş. İkinci sırada Coinbase var 74401’lik bir artışla. Onu 68 binlik bir artışla BTC izliyor. Dördüncü altcoin Dogelon Mars ve artış rakamı yine 68 bin. BABYDOGE beşinci (59 bin), SHIB altıncı (55 bin) ve CRO (51 bin) yedinci sırada. 1INCH 50 bin artışla sekizinci, SOL dokuzuncu (44 bin) ve FCON onuncu (41 bin) sırada.

Discord’daki sıralama ve topluluk büyüme rakamları ise şu şekilde: Listenin başında FCON var artış, 27 bin. İkinci sırada SLP var, 25 bin artışla. Onu 24 bin artışla AXS takip ediyor. Dördüncü sırada 20 bin artışla BCOIN izliyor. ASTR beşinci sırada 16 bin artışla. Altıncı sırada yine 16 bin artışla SIDUS takip ediyor. Yedinci coin 8 bin artışla ILV. MGOD 8 bin ile dokuzuncu GARI ise 7 bin artışla son sırada yer alıyor. Telegram’daki sıralama ve artış rakamları ise şöyle: Birinci ASPO (22 bin). İkinci MINE (21 bin). Üçüncü AME (20 bin). Dördüncü GGG (16 bin). Beşinci coin RSR (14 bin). Altıncı HBB (14 bin). Yedinci LEOS (9 bin). Sekizinci WOOP (8 bin). Dokuzuncu GARI (6 bin). Son sırada ise EVAI (6 bin).

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.