Alt Coinler

Girişim Kapitalisti Duyurdu: Bu 6 Altcoin’de Boğayız!

Crypto Valley Venture Capital’den bir kripto yatırımcısı, büyüme potansiyeli gösteren bir dizi Ethereum (ETH) rakibi altcoin projesini yakından takip ediyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Olaf Hannemann’ın ilgilendiği altcoin projeleri

Yeni bir Business Insider raporunda, Blockchain odaklı risk sermayesi şirketinin kurucusu ve baş sorumlusu Olaf Hannemann, Bitcoin’in (BTC) ötesinde, Ethereum tarafından yönetilen akıllı sözleşme platformları alanında bir dizi ilginç proje olduğunu söylüyor:

Sahip olduğumuz temel görüş, insanların gerçekten proje geliştirdiği protokolleri desteklemek. Ethereum hakkındaki görüşümüz genel olarak olumlu. Hala birçok proje için tercih ediliyor ve bence hala olumlu bir ivme var.

Olaf Hannemann, Ethereum’a ek olarak, ETH’nin birkaç rakibini de sevdiğini söylüyor:

Ethereum’da çok fazla sermaye var, ancak Tezos (XTZ) ve Cardano (ADA) da var. Solana (SOL) ve Polkadot’u (DOT) da seviyoruz. Bitcoin üzerine kurulu uygulamalar sunan yığınlara bakan projeler var. Avalanche (AVAX) de izlenmesi gereken bir şey ve daha yakın zamanda Near Protocol’e (NEAR) bakıyoruz.

Kripto para birimlerinin daha geniş geleceğine bakan Olaf Hannemann, piyasalara daha fazla ana akım para girmesini öngörüyor, ancak bunun, on yıl önce başlangıcından bu yana dijital varlık alanının ayırt edici özelliği olan oynaklığı mutlaka ortadan kaldırmayacağını belirtiyor:

Giderek daha fazla yerleşik sermaye geliyor. Geleneksel yerleşik piyasalardan farklı piyasa dinamikleri var. Hem zorluk hem de fırsat olan bir şey, son derece yüksek kaldıraçlı pozisyonlarda işlem yapabilmenizdir. Bu da kısa vadede çok oynak bir piyasayı beraberinde getirecek.

Kripto alanı olgunluğa ulaştıktan sonra nihai kazananlar ve kaybedenler söz konusu olduğunda, risk sermayesi yatırımcısı şöyle diyor:

Yatırım tezimiz, temelde Blockchain teknolojisinin, makine öğrenimi, nesnelerin interneti, kişiselleştirilmiş sağlık ve uzun ömür gibi şu anda meydana gelen birçok mega trend teknolojisi için bir katalizör olduğuna inanıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.