Alt Coinler

Gelecek Haftalarda Fiyatını Katlayacak 2 Altcoin Muhakkak Oldu!

Ethereum (ETH) ve en güçlü rakiplerinden ikisi, tanınan bir Twitter analistine nazaran önümüzdeki haftalarda harekete geçebilir. Altcoin piyasası son haftaları toparlanarak geçirdikten sonra mevcut düzeyler dayanak olarak doğrulandı. Birkaç fiyat iddiası için teknik tahlillere göz atalım…

Altcoin analisti, Solana ve Avalanche için ralli beklentilerini paylaşıyor

Pentoshi lakaplı Twitter analisti, 553.200 Twitter takipçisine akıllı mukavele platformları Solana (SOL) ve Avalanche’ın (AVAX) radarında olduğunu bildiriyor. Kripto analistine nazaran, iki ETH rakibinin değerli bir takviye bölgesinden alıcı bulmasının akabinde hem AVAX hem de SOL’un ralliye başlaması beklenebilir.

Yazma sırasında, SOL son günde %8’in üzerinde düşüşle 49.28 dolardan süreç görüyor. 23 Mayıs’ta kısa müddetliğine toparlandıktan sonra bugün düşüşe geçti. Son fiyat hareketleriyle birlikte geçen haftadan bu yana olan paha kaybını %10’un üzerinde çıkardı. Sıradaki teknik düzeyler için analist üstteki grafiği takip ediyor.

AVAX ise şu anda bir evvelki güne nazaran yaklaşık %11 düşüle 28.35 dolardan süreç görüyor. Bir müddettir 30 doları takviye olarak korumakta zorlandı. Son düşüşle birlikte, geçen haftadan bu yana %20’den fazla kıymet kaybetti. Kasım ayında AVAX fiyatının 146.22 dolarla ATH yaptığını görmüştük.

Analist son olarak Bitcoin kestirimlerini güncelliyor

Pentoshi, önümüzdeki haftalarda Bitcoin’in piyasayı domine edeceğini ve yaklaşık 36.000 dolarlık gayesine tırmanacağını kestirim ediyor.

Bitcoin, yazım sırasında 29,282.31 dolardan süreç görüyor. Geçen haftadan bu yana %4 kıymet kaybetti. 24 Mayıs’ta hafif bir düşüşle 30 bin doların altına geriledi.

Rusya’dan kritik madencilik kararı

Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere, Rusya parlamentosunun alt kanadındaki yasa koyucular da maden işletmecileri için özel bir sicil nosyonundan vazgeçtiler. Bir aydan kısa bir müddet içinde, Rus parlamentosunda bir kripto madenciliği yasa tasarısı taslağı, madencilik operatörlerinin özel bir sicile katılma zaruriliği ve kaydolan herkes için bir yıllık vergi affı üzere birkaç kıymetli noktayı kaybetti. Sonuç olarak, madenciliğe başlamak için kripto madenciliği firmalarının tek mal sahibi yahut özgür meslek sahibi olarak kayıt yaptırması gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.