Alt Coinler

EverRise Nedir? RISE Ne İşe Fayda?

EverRise (RISE), EverRise ağında çalışan bir kripto para ünitesidir. Blockchain ağında çalışır. RISE Token merkeziyetsiz finansal süreçlerinde ve staking süreçlerinde kullanılabilir. Akıllı mukaveleler ile süreç başlatır. Sıkı güvenlik protokollerine sahiptir ve bu protokol tıpkı kripto varlık üzerinden birden fazla süreç yapmayı pürüzler. Böylelikle, kullanıcılarına inançlı kripto para süreçleri sunmaktadır. EverRise’ın bu yenilikçi projesi DeFi alanında adeta bir ihtilal yaratmıştır.

EverRise nedir?

Projenin emeli; kripto varlık havuzundan yatırımcılara daha fazla pasif gelir sunmak ve kara para tehdidini ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Proje, kullanıcıların akıllı mukavelelerinin iptal etmesine de imkan sağlar. Lakin ağda oylama yapılır ve çoğunluk oylarına nazaran iptal edilir.

Proje gelirlerinin %50’si kraken cüzdanlara aktarılırken, %25’i ise direkt geri alım yapılmaktadır. RISE Token yatırımcıları, EverRise ağında likidite kilidini makul vadede başlatır. Böylelikle yeni RISE Token kazanma fırsatına sahip olurlar. 1 EverRise Token fiyatı an prestiji ile 0,0146 TL’dir. Aktüel döviz kuru ile 0,0011 dolardır. Rise Token son 24 saatte %3 paha kaybetti.

Avantajları ve Dezavantajları

Avantajları;

  • RISE Token yatırımcıları EverRise ağı üzerinden varlık havuzları yardımı ile varlıklarını kilitleyip, muhakkak vadenin sonunda yeterli ölçüde bir pasif gelir elde edebilirler.
  • Akıllı kontratlar makul müddetin akabinde avantajını kaybederse, ağda yapılan oylama sonucuna nazaran iptall edilebilmektedir.
  • RISE Token ile yapılan cüzdanlar ortası hudut ötesi transfer ve takas süreçlerinde bir dakika içinde onay verilmektedir.

Dezavantajları;

  • EverRise (RISE) Token, kısıtlı bir erişime sahiptir zira yalnızca üç kripto para borsasında süreç görmektedir.
  • RISE Token, yatırımcılarından başka kripto para ünitelerine oranla daha yüksek kurul fiyatı tahsil etmektedir. Her süreç başına kesilen komite fiyatı %11’dir.
  • Yatırımcılardan alınan kurul fiyatının %6’sı Kraken’e geri alım için aktarılmaktadır.
  • Yatırımcılar, yüksek kurul fiyatlarının önemli bir dezavantaj olduğunu belirtiyor. Yalnızca %2 ödül alan yatırımcılar, verilen mükafatlar ile ortasında çok önemli fark olduğunu söyleyerek projeye olan şikayetlerini lisana getirmektedirler.
  • EverRise (RISE) Token, yatırımcılarına kripto varlık havuzundan staking süreci yapma imkanı sunmaktadır. Ayrıyeten, süratli süreçler gerçekleştirilebilen bir kripto paradır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.