Alt Coinler

Ethereum İçin Sonraki Hayati Ticaret Düzeyleri Nelerdir?

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Ethereum (ETH), piyasalardaki düşüş ivmesine ayak uydurmaya devam ediyor. Başkan altcoin geride bıraktığımız haftada kıymetinin yaklaşık yüzde 10’unu kaybetti. Alıcıların endişe ve panik ile ayrıldığı piyasada ayıların eli güçlendi.

ETH’nin rahat bir nefes alması için bu kilit düzeyin üzerine çıkması gerekiyor

Ethereum teknik görünümü düşüş eğilimini sürdürdü ve satış baskısı arttı. ETH ayrıyeten son 48 saat içinde daima bir satışa şahit oldu. Ethereum, 1900 dolarlık uzun müddettir devam eden dayanak çizgisinin de altına düştü. Son 24 saat içinde düşüşten kurtulmaya çalışan altcoin’in, düşüş fiyat hareketi şuan hala güçlü. Ayılar, ETH’ fiyatını1700 dolarlık düzeyin altına itmek için baskı yapıyor olabilir. 1700 dolarlık fiyat düzeyinin altına düşüş, ETH’nin yaklaşık yüzde19 daha düşmesine neden olacak. Boğaların nefes alması için ETH’nin tekrar 1900 dolar düzeyinin üzerinde süreç yapması gerekiyor.

Altcoin, neredeyse bir yıldır şuanki fiyat düzeyinin yakınında süreç görmedi. Altcoin’in genel direnci 1900 dolarda kaldı, düşüş baskısının geçersiz kılınması için ETH’nin 2200 doların üzerinde süreç yapmaya çalışması gerekiyor. Önder altcoin için lokal dayanak, ayılar fiyat hareketini yönlendirmeye devam ederse, 1700 dolar düzeylerinde. Ethereum hacmi azaldı ve yeşil renkte görüldü. Bu, grafikte olumluluğu gösterdi.

Ethereum Teknik Tahlil

Ethereum, bir günlük grafikte satın alma gücünde bir artış kaydetti ve acil takviye düzeyine çok yakın süreç görüyordu. Ayrıyeten ETH 20-SMA çizgisinin altında süreç görüyordu, bu da satış ivmesinin faal ve güçlü olduğu manasına geliyordu. Buna nazaran, satıcıların fiyat ivmesinden sorumlu olduğu manasına geliyordu. Birebir biçimde, İzafî Güç Endeksi yarı çizginin altındaydı. Bu, piyasada alım gücünün daha az olduğu manasına geliyordu. Bununla birlikte, satın alma gücünün ivme kazandığının bir işareti olabilecek RSI’da bir artış olduğu not edilebilir. Grafikte (sarı) bir yükseliş sapması olduğu için geri dönüş mümkünlüğü göz gerisi edilemez. Bir yükseliş sapması, trendin bilakis çevrilmesiyle ilgilidir.

Ethereum bir günlük grafikte satış sinyalleri vermeye devam etti. Osilatör bir günlük grafikte hala negatifti. Göstergenin fiyat ivmesini göstermesi gerekiyor, kırmızı histogramlar negatif fiyat hareketini gösteriyor. Kırmızı histogramlar ayrıyeten grafikte bir satış sinyali gösterir. Hareket Endeksi ayrıyeten genel fiyat hareketine karar verir ve -DI’nin +DI düzeyinin üzerinde olduğunu gösterdi. Ortalama Taraf Endeksi (Kırmızı) 40 işaretinin üzerindeydi, bu da mevcut piyasa eğiliminin güçlü olduğu ve düşüşün sonraki ticaret seanslarında devam edebileceği manasına geliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.