Borsa

Erdoğan duyurdu: Yoklama kaçaklarına bedelli askerlik yolu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen Kabine Toplantısı‘nın akabinde açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kaçak yılına nazaran değişen oranlarda bir sayı ilavesiyle askerliğini bedelli yapmak isteyen gençlerimiz askerlik şubelerine başvurabilirler.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “31 Mayısta sona eren açık cezaevlerindeki mahkumların Kovid-19 müsaadelerini, 31 Temmuz 2023’e kadar uzatıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Cumhurbaşkanlığı olarak İrtibat Başkanlığımızın uyumunda kapsamlı bir 100’üncü yıl kutlama programı oluşturduk.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bundan sonraki önceliğimiz, insanımızın refah düzeyini artıracak siyasetler olacaktır.” tabirinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “F-16’lar konusunda o denli zannediyorum ki Amerika, herhalde Miçotakis’in ağzına bakarak kararını vermeyecektir.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yunanistan ile Stratejik Kurul Toplantısı yapacaktık. Artık benim için Miçotakis diye birisi yok. Kendisiyle bu türlü bir görüşmeyi yapmayı asla kabul etmiyorum.” açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Güney sonlarımız boyunca 30 KM derinlikte inançlı bölgeler oluşturmak için başlattığımız çalışmaların eksik kısmıyla ilgili adımları atmaya başlıyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “TSK, istihbarat, emniyet hazırlıklarını tamamlar tamamlamaz bu operasyonlar başlayacaktır. Perşembe yapılacak MGK’da bu konuda kararlarımızı alacağız.” diye konuştu.

(Sürecek)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.