Alt Coinler

Endişelendiren Kestirim: Haftaya SHIB Bu Tabanlarda Olabilir!

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, şu an için güçlü bir geri dönüş yapmak için 0,00001708 dolarlık değerli temel düzeyden çok uzakta. FXStreet analistlerinden Filip, Shiba için 0,000000507 dolara geri bir düzeltme görebileceğimizi kestirim ediyor.

SHIB fiyatında %60’lık bir düşüş neden kaçınılmaz?

SHIB fiyatı hala 0,00001000 dolar dayanağına sahip ve şimdilik üstte konsolide etmek için fiyat hareketini destekleyebiliyor. Lakin jeopolitik meseleler ve risk faktörleri, daha fazla pürüz çıkartarak büyümeye devam ediyor. Bu belirsizlik ve SHIB’deki bazen öngörülemeyen fiyat hareketleri ile yatırımcılar itimatlarını kaybetmeye başladılar. Analiste bu motivasyon en azından 0.000010000 dolar ruhsal düzeyinde öteki bir testi tetikleyebilir. Bu düzeyin tekrar kırılması durumunda, yatırımcılar kayıpları taşımaktan bıkacak ve SHIB fiyatı özgür düşüşte 0.00000507 dolara %50’den fazla düşüş önerecek.

Düşüşü soğutabilecek bir öge, risklerin piyasayı terk ettiği bir vakit olabilir. Bu türlü bir senaryo, FED yahut BOE’den gelen birtakım güvercin yorumlarıyla yahut alandaki durum istikrara kavuştukça Ukrayna haber akışlarının art plana daha da kaybolmasıyla güçlenecek. Rüzgar tekrar geriden esmeye başlarsa, analist Filip, SHIB fiyatının 0,00001500 dolara geri dönmesiyle süratli bir geri dönüş bekliyor. Başka yandan boğalar, azalan trend çizgisinde bir atılım oluşturmak için kırmızı azalan trend çizgisine baskı yapabilir ve 0,000002100 dolara yükselmeye çalışmadan ve 55 günlük SMA’yı test etmeden evvel üst gerçek fiyat hududu 0,00001708 dolara dokunabilir. Bunun haricinde, bu hafta SHIB için seyri değiştirebilecek birden fazla enteresan gelişme yaşandı.

Shiba Inu 65 farklı ülkede kabul edilecek

Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere, 65’ten fazla ülkede binlerce restoran artık Shiba Inu’yu kabul ediyor. Dünya çapında bir restoran yazılımı ve ödeme tahlilleri tedarikçisi olan Lavu ve bir ödeme tahlilleri sağlayıcısı olan Verifone, Lavu’nun restoran yazılım paketini Verifone’un ödeme tahlilleriyle entegre edecek ve hem Lavu hem de Verifone müşterilerine yarar sağlayacak yeni bir çapraz teslimat mutabakatı duyurdu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.