Alt Coinler

Efsane Analist, Ralli Beklediği 3 Altcoin ve Giriş Düzeylerini Verdi!

Kripto para piyasası geçen haftaları toparlanmakla geçirdi. Bitcoin ve Ethereum, yeni haftaya başlarken tekrar 30 bin ve 2 bin doların üzerinde süreç görüyor. Piyasa genelinde de hafif bir güzelleşme kelam konusu. Tanınan bir Twitter analiste nazaran 3 altcoin bu ivmeyi sürdürebilecek kıymetli fırsat bölgelerinde süreç görüyor olabilir. Kestirimlerin mutlaklık bulundurmadığını unutmadan teknik düzeylere bakalım.

Michaal van de Poppe’ye nazaran, MATIC ve 2 altcoin yüksek karlar görebilir

602.900 Twitter takipçili Michaal van de Poppe, yakın tarihli tahlillerinde Blockchain ölçeklendirme tahlili Polygon’un kritik bir dayanak bölgesinin üzerinde kaldığı sürece atılım için hazır olduğunu söylüyor. Aşağıdaki grafiği paylaşan analist şu teknik düzeylere dikkat çekiyor:

MATIC için 0,59 dolar civarında bir takviye bekliyorum. 0,70 dolar direncini aşarsa için yol açık olacak. Kusursuz temel haberler var, bu yüzden gözüm MATIC’te olacak. 0,59 dolar kaybedilirse, ülkü long düzeyi 0,45 dolar.

MATIC yazım sırasında 0.6956 dolardan süreç görüyor. Son 24 saatte %5’in üzerinde yükseldi.

Sırada, iş uygulamaları için oluşturulmuş bir Blockchain olan Zilliqa geliyor

Van de Poppe’ye nazaran ZIL, küçük bir aralıkta süreç gördüğü için güç sinyalleri gösteriyor. ZIL için analist şu düzeyleri belirliyor:

0,05 doların takviyesini sürdürüp sürdüremeyeceğini göreceğiz. Şayet durum buysa, 0.062-0.067 dolar ortasında bir artış bekliyorum.

Yazma sırasında, ZIL son 24 saatte hafif yükselişe 0.05716 dolardan süreç görüyor. Geçen haftadan bu yana %15 paha kazandı.

XAcademy Network (XCAD), Poppe’nin radarındaki son altcoin

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Van de Poppe, XCAD’in yükselişte olduğuna ve uzun bahislere girmeden evvel bir düşüş bekleyeceğini söylüyor:

Bütün iyileştirmeler yaklaşırken, bunun güzel performans göstermeye devam etmesini bekliyorum. Mutlaka radarımda. Ayrıyeten burada uzun müddet takip etmeyeceğim. 2,50 dolar civarında bir şey arıyorum.

XCAD Network, içerik oluşturuculara, her içerik oluşturucunun maksat kitlesinin ve içeriklerinin iştirakini tokenleştirerek teşvik edilmiş bir iktisat yaratmaları için DeFi araçları sağlar. Yazım sırasında 3.74 dolardan süreç görüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.